1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שיעול קשה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י באבא גנוש, ‏18/12/13.

1. באבא גנוש

באבא גנוש חבר חדש

לייקים:
    0
    אני ממש משתעל הרבה כל פעם שאני מעשן זה טיפ טיפה מעיק עליי איך אני מפסיק להשתעל ככה? ובסיגריות רגילות אני לא משתעל ככה

2. Mr. Weed

Mr. Weed חבר חדש

לייקים:
    0
    אל תחזיק את זה בפנים, פשוט תעשן רגיל

3. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    דפוק באנגים ישדרג אותך אחרי כמה שאכטות

4. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    חחחחח אפשר לומר שזה נכון.. מבחינת עומס או כאב [איך שתקרא לזה] על הגרון אני ורבים אחרים מעדיפים את המכשיר..הפייסל פשוט הורג תגרון בכאבים ותחושת צימאון נוראית.

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אל תדחוס אם סגרייה, האלה תדפוק את הגוינט על שולחן או משהו עד שזה ידחס למטה תוסיף עד טבק וככה תעשה עד שזה מוכן (זה גורם לחוויה העישון להיות יותר נעימה ופחות חונקת) , אל תגלגל את הפילטר אם חור גדול מדיי, ועדייף שזה יהיה בגודל בינוני ונוטה לקטן, ולעשות את זה כמה שיותר דומא לצורה m (בדוק בyouyube יש ים מדרכים)
    וגם שים פחות חום ממה שאתה רגיל (יכול להיות שאתה שם יותר מדיי וזה שורף לך)

שתה תיי אם הפייס .

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    שתה תיי והכל חלק.

לנושא, תעיף ת'טבק החוצה אתה תפסיק להשתעל.

7. Roger

Roger חבר חדש

לייקים:
    1

הוא טוען שבסיגריות רגילות הוא לא משתעל ככה..

8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    גם אני לא השתעלתי מסיגריות אף פעם עד שדפקתי את הבאנג הראשון.
    אתם חייבים להבין שבסיגריה יש פילטר שמסנן ובגלל רמת הדחיסות העשן הוא אחר מאשר לעשן בג'ווינט עם פילטר פתוח או באנג.
    אני חושב שיהיה לו עדיף לנסות לעשן קנאביס / חשיש ללא טבק. במידה והוא ישתעל כמו מקודם. הוא ידע שהבעיה היא במה שהוא מעשן ולא בטבק. העובדה שהוא לא משתעל כשהוא מעשן סיגריה אינה קשורה מבחינתי.
    משהו בשילוב של קנאביס וטבק/ או חשיש וטבק משנה את עוצמת הבעירה ולכן זה יותר מחניק.
    יש לי רעיון, גלגל סיגיריה מפוררת של טבק בתור נייר גלגול עם פילטר פתוח ותעשן, סביר להניח שתשתעל אותו הדבר..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!