1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שלום אשמח לעזרה. חולת קרוהן ופיברומיאלגיה הוועדה דחתה בקשתי

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י ורדושקה, ‏1/12/18.

1. ורדושקה

ורדושקה חבר חדש

לייקים:
    0
    הוועדה דחתה את בקשתי. 3 חודשים המתנתי. בסוף נאמר לי כי אני לא לקחתי מספיק זמן את כל ה"תרופות". ולא הבאתי אישור פסיכיאטר ועוד..
    הרופא הרמאוטלוג הוא עצמו אשר מילא טופס בקשה ישירות לוועדה. אני לא מעוניינת לבלוע כדורים ואני לא מסוגלת לבלוע כדורים. ניסיתי בעבר סוגים שונים של תרופות. אשמח לעצה מועילה על מנת לקבל אישור ולהפסיק את הסבל והכאב היום יומי שמתמודדת איתו.

2. Tuta

Tuta קנאביסט

לייקים:
    27
    ממליץ לך לחפש את שלומי סנדק בפייסבוק ולשלוח לו הודעה/להשאיר פוסט. הוא פעיל בתחום כבר המון שנים ועזר להרבה מאוד אנשים. בנוסף ממליץ להצטרף בפייס קבוצת שמן ריק סימפסון בישראל. יש כמנ אלפי חברים ובטוח שחלקם כבר עתירי ניסיון מול משרד הבריאות האטום

3. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    נתחיל בכך שאף אחד לא יושב לידך ובודק אם נטלת את הכדורים.
    מה שכן, היית צריכה לקנות כדורים ועוד כדורים, כי בסופו של יום הם בודקים את הרכש תרופות שלך ולפי זה מחליטים אם ניסית את כל הטיפולים טרם מאשרים לך קנאביס.

קונים ולא חייבים לקחת.

למשרד הבריאות, היק"ר יש נוהל, ואחד מהם הוא להיות מטופל שנה בכדורים וכדומה (כל מחלה והזמן שהם דורשים)
    לגבי פסיכיאטר אני לא יודע! אבל ממליץ לך לברר עם מישהו שתומך בכך, ולא פסיכיאטר שיכשיל אותך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!