1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שלום לכולם (-:

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Jonson, ‏22/1/14.

1. Jonson

Jonson חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם :)
    רציתי לדעת באיזה זן אוטומטיי כדי לי לגדל,הגידול יעשה בחוץ וחשוב לי לקבל מתשובה מחבר שממש מבין,חשוב לי שסוג הזרע שאני שותל יתן לי עציץ גדול ויפה ושרמת ה-htc שלו תהיה גבוהה שמעתי שהיום יש זרעים שעומדים בסטנדרטים שאני מבקש אז אשמח לשמוע תשובה מחבר פה ותיק ומקצוען שמבין מאוד טוב בענין,תודה רבה . (-:

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    קודם כל תמצא לך חברה ששולחת לארץ כי עד כמה שאני יודע אין הרבה, אבל אני לא מהמומחים בנושא.

אני הייתי מחפש פשוט (בגוגל) את הזנים האוטומטיים עם הכי הרבה אחוזי THC,
    קח בחשבון שהאוטומטיים תמיד יהיו קצת יותר חלשים מהזנים הרגילים, אבל עדיין אחלה עישון כנראה. בוא נגיד שאם בממוצע בזן רגיל יש 20-25 אחוז THC, אז באוטומט זה יהיה 13-18 אחוז - שזה בן זונה !

שים לב בפרטים של הזרע רשום לך מה הכמות המשוערת שתפיק מצמח אחד, בדרך כלל רוב האוטומטיים נותנים את אותה כמות שהיא באיזור ה40-60 גרם לצמח (אם אני לא טועה),
    אבל ראיתי כבר כמה שגודלים הרבה (הרבה!) יותר, אז פשוט תחפש בגוגל - highest yielding autoflower

חוץ מזה כל זן אוטומטי מתאים לגידול בחוץ, ואפילו רצוי לגדל אותו בחוץ - השמש זאת התאורה האידיאלית לצמח.

בהצלחה !

3. Jonson

Jonson חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה חבר יקר

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
  5. Jonson

Jonson חבר חדש