1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שלוש עלמות חן - יומן גידול Skunk 1#

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Hizky434, ‏15/3/16.

1. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    דודה איזה סוחר בראש שלך אנחנו אנשים נורמטיבים לא פושעים.חיזקי אתה מלך נשמה.אחרי שתפתור את הבעייה שלך עם הקטנה ותהיה יותר רגוע אני מחכה לתוצאות מגידול הארון שלך אחי(איכות,כמות,מסקנות,השוואות,משהוא) אני הייתי שומר את אורטל,אבל זה רק אני

Hizky434 אוהב/ת את זה.
  2. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אחי אני אומר לך אני שוקל להשמיד צמח כדי לצמצם סיכון חוקי במקרה שאתפס חלילה ואתה אומר לי למכור לסוחר? מה נסגר איתך אחינו...
    Love growing לגבי הגידול מהארון - ראשית עשיתי גיזום לא קיצוני כמו שאני בד"כ עושה אלא ברגוע, ואני לא יודע אם בגלל זה אבל הצמחים לא מתייבשים כל כך. גם אחרי 5 ימים בארון ייבוש ועוד שבוע בצנצנות ליישון עדיין גמישים. אין אדים ואין עובש, אולי פשוט קטפתי קצת מוקדם מדי.
    בכמות יצא 72 גרם יבש ועוד 10 גרם בערך שעושנו עוד לפני מהבצבצים ופרחים קטנים וכאלה. כמו כן יצא בערך 15 גרם של עלי סוכר ובצבצים שאמצה לחמאת קנאביס. את העלים השריתי בליטר וודקה והערב טעמתי טעימה ראשונה אחרי שבועיים של השריה - יצא פצצה.
    לגבי החוזק - וואלה ככה ככה. צריך ג'וינט וחצי כדי להפיא אותי למצב הרצוי. נחמד וראש סבבה אבל קצת חלש מדי. מקווה שהצמח שגדל בשמש יניב חומר יותר חזק. חייב לציין גם שלצד כל התמיכה שלי בגידול תחת פלורסנטים למי שאין אופציות אחרות - וואלה רואים הבדל משמעותי בין מה שצמח בראש הקולות קרוב ל uvb לבין מה שצמח בתחתית. גם בצפיפות וגם בחוזק. בגידולי חוץ שגידלתי לא ראיתי הבדל עד כדי כך קיצוני כמו בגידול בארון תחת הפלורסנטים. אף פעם לא גידלתי עם נל"ג אז לא יודע איך זה שם.

קואלה אוהב/ת את זה.
  3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    הגעתי להחלטה שזה בכל זאת סיכון גדול מדי לנייד צמח בגודל כזה לבד מחוץ לבית. יש לי ירידה לאיזור מיוער קילומטר מהבית שלי אבל אם חלילה בקילומטר הזה שוטר עוצר אותי לבדיקת רשיונות שגרתית ומוצא צמח קנאביס ענק בבגאז... הלך עליי. לצערי החלטתי שאורטל תלך היום לעולם שכולו טוב

dima mor אוהב/ת את זה.
  4. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39

5. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    גבר אתה יכול לעשות ממנה דאב

6. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    זה לא עלים של צמח שפרח, זה עלים של צמח בצמיחה. בקושי יש בהם חומרים פעילים. זה נניח להרתיח את כל זה עם ליטר חלב ולהכין חלב קנאביס. אבל לא שווה את ההתעסקות בשביל כמות כזו. זה לבשל הר של עלים עם ליטר חלב. בלגאן לכלוך עניינים. לפח, מה לעשות. גג היה אפשר לטחון ולסחוט מהעלים מיץ קנאביס בשביל הבריאות בלי חומר פעיל אבל שוב זה מלא התעסקות עם כמויות כאלה

dima mor אוהב/ת את זה.
  7. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    חיזקי שבת שלום גבר

8. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    haיש משהו בדברים שאתה אומר אחי מיץ נשמע גם טוב

9. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תמונות מהבוקר:
    - תמונה אחרונה של אתי ואורטל ביחד משתזפות במרפסת
    - תמונה מלמעלה על אתי אחרי פריסה לרוחב. אחר הצהריים שיחררתי את הקשירות כי אחד הענפים רבע נשבר במהלך ההשקיה כשנגעתי בו בטעות. אז שמתי מקלות במבוק שתומכים ומחזיקים במקום את הענפים הראשיים. כמו כן פרסתי מעל כל הצמח רשת גדר כדי שתתפתח צמרת אחידה בגובה - קידמתי לאמצע ענפי צד שיש להם פוטנציאל להצמיח קולות משלהם במרכז. אז המטרה של הרשת היא לתת גם לענפים האלו במרכז זמן להגיע לגובה הצמרת.
    - תמונה של השורשים של אורטל רגע לפני הגיליוטינה. נראים לא רע לדעתי. בעוד שבוע אני מעביר את אתי לעציץ 70-80 ליטר, אני מניח שזה טיימינג טוב מבחינת לתת לשורשים זמן להתבסס בעציץ החדש לפני שהצמח ייכנס לפריחה.
    - תמונה של הסכך שנשאר מאורטל... אני מחכה שיתייבש שיהיה יותר קל להיפטר מזה.

קבצים מצורפים:

dima mor אוהב/ת את זה.
  10. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    מה יתייבש תכין מיץ סחוט מזה יצא לך מלא וזה בריא מה הצעסקות לנקות מכונת מיצים ולזרוק את העלים הממוצים לפח זה קשה לך? חבל אומרים שמיץ עלים סחוט יש לו סגולה להרבה מחלות והוא בריא מן הסתם

11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    סה"כ הצמח נראה מצויין, מערכת שורשים והכל.

כדאי שתערבב מעט יותר את המצע לפעם הבאה. נראה שיש לך אזורים עם הרבה קלקר ואזורים בלי.

12. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה!
    אשים לב להבא.
    אגרונום בהעברה לעציץ גדול יותר (סביב 70-80 ליטר) מה אתה מציע לשים? רק אדמה או לערבב עם קוקוס / פרלייט? אני גם ככה משקה בדשנים מינרלים אז חשבתי שהומוס מיותר?
    המטרה שלי שכמה שיותר יחזיק מים כי חם פה, אבל כמובן לא במחיר של לחנוק את השורשים

13. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    עדכון מהבוקר, אתי עברה עציץ בשעה טובה, ולרגל הלידה מחדש היא גם קיבלה שם חדש. השם המלא שמור במערכת אבל מעתה היא מכונה מ.
    בכל אופן קניתי עציץ שאמור להיות 80 ליטר, צבעתי מבחוץ בלבן, שליש תחתון מילאתי תערובת שתילה רגילה, שליש ביניים תערובת שתילה מעורבבת עם קוקוס (בערך 30% קוקוס) ושליש עליון שוב תערובת שתילה רגילה. גם לא היה לי הרבה קוקוס וגם חשבתי שהשכבות האלו יתנו באמצע מרווח לאוויר קצת לאוורר את השורשים עם הקוקוס. בכל אופן הוספתי איזה 70 ליטר מצע בסה"כ, והצמח עצמו היה בעציץ של 35 ליטר קודם... אז כנראה שהעציץ החדש קצת יותר נוטה לכיוון ה90-100 ליטר. ייצבתי את הקולות הראשיות עם עמודי במבוק כי במתיחה קודם לרוחב וההשטחה עם הרשת, הם קיבלו זווית נמוכה ומחזיקות כל אחת די הרבה משקל. בדקתי את השבר שנוצר לפני שבועיים, התיקון שלי היה מוצלח והצמח החלים מהפציעה לפי מה שנראה. בכל זאת אני כמובן מחזיק את הענפים שנפגעו עם תמיכה של במבוקים כדי שלא יהיה לחץ על המקום שנסדק. לסיום תליתי מלמעלה רשת כזו של עצי פרי נגד ציפורים, קיפלתי כמה שכבות, זה גם קצת לתת צל קל מעל הצמח וגם קצת להסוואה. מי שעומד מול הצמח מין הסתם יזהה מייד, אבל מהגג השכן או מרחפן מהשמיים קשה יהיה לראות איזה צמח בדיוק גדל שם. הצמרת כרגע של הצמח היא בשטח של בערך מטר וחצי רבוע, אולי קצת יותר, די אחידה בגובה ובצפיפות. אצלם בהמשך השבוע כשתתאקלם בעציץ. בינתיים נראית אחלה

dima mor ו-love growing אוהבים את זה.
  14. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    טוב איזה שבועיים לא העליתי תמונות חדשות, אז הנה מ' בשמלת נשף ובתמונת "אלו הם חיי" :cool:.
    בסעייתה דשמיא כמו שאומרים יש לה בערך עוד חודש לגדול:rolleyes:

קבצים מצורפים:

vvasili ו-dima mor אוהבים את זה.
  15. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    אשכרא ככה אחינו בסייאתא דשמיא נזכה גם לימות המשיח וגם ליראות תיפה הזאת גודלת ומיתפתחת:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!