1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שקי מיצוי | מספר שאלות (חשובות ואני מניח שמעניינות הרבה)

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י eli.cohen.totah, ‏4/8/14.

1. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    רכשתי שקי מיצוי בשביל השלב של אחרי הקציר.
    ראיתי סרטון עם הסברים:
    https://www.youtube.com/watch?v=CgXJU-ji8ic

בעיקרון צריך לשים קרח ואז עלים ואז קרח ועלים ולעשות שכבות........ ולעשותש שימוש במיקסר ביצים

יש לי מספר שאלות לגבי זה:
    1. רשום שם שיש לשמור את העלים בהקפאה ככה הטריכומות נשמרות היטב, האם יש הבדל אם אני משתמש בעלים טריים ?
    2. כמה זמן לשמור את העלים בהקפאה לפני ההכנסה לשקי מיצוי ?
    3. האם יש מכשיר אחר במקום מיקסר ביצים ? משהו אוטומטי יותר ?
    4. נגיד ואני עושה קציר של 50 עציצים , כמה שאריות עציצים אני צריך להשתמש בשק מיצוי רגיל סטנדרטי (לא הענקי).
    5. האם אני יכול לחבר את כל מה שיצא מכל השקים ביחד לתוצרת סופית אחת ? מה ההבדל בחוזק בין התוצרים של השקים השונים ? האם כמה שהשק קטן יותר אז האיכות גבוהה יותר ?
    6. האם אני יכול לעשות מכל התוצר בלוק אחד ולדחוס? אני מניח שייקח לו יותר זמן להתייבש כמובן...
    7.

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    1. כן. קור מפריד את הטריכומות מן חלקי הצמח. אם יש לך בעיה לשים את זה במקפיא של הבית אז קח ציידנית עם קרח וקרחונים ושים אותה בחדר איזה ארבע חמש שעות לפני שאתה מתחיל.
    2. ארבע חמש שעות מספיק. החל מהשעה השנייה תוציא את השקית ותנער אותה קלות כל שעה.
    3. יש מכונות ייעודיות לזה אבל הן יקרות ומיותר אם אתה לא מתחיל להריץ פה עסק. אבל מיקסר רגיל ואפילו מקל לבחוש עושים את העבודה. עדיפות על המיקסר.
    4. אין לי מושג. 50 עציצים זה גדול עלי. אבל בגדול אם אין לך משהו אחר יותר טוב לעשות עם שאר הצמחים תעשה את כולם ותספר לנו כמה יצא :)
    5. אתה יכול לחבר את הכל. ככל שהמסננת של השק יותר עדינה כך עוברות בעיקר טריכומות נקיות ללא "זבל". השק הפנימי יספק לך חומר הכי חזק.
    6. תפזר מעט את החומר שיתייבש בקטנה ואז תעשה בלוקים. תכלס, מיותר לעשות גוש ענק. ואם אתה עושה אחד אז עדיף ארוך וצר ככה יתייבש יותר בקלות.

3. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי סעיף 3 אז אילו מכונות ייעודיות יש לכך? ראיתי מכונת press כלשהי מעולה עם לחץ של 8 טון שעושה פלטות עגולות. האם יש ציוד אחר ?

שמתי לב שכל העלים ששמים נראים מפוררים, תוכל להסביר לי באיזה מצב להכניס את העלים במדויק, באיזה שלב והאם לייבש קצת או ישר למקפיא , אנא תסביר לי כמו לילד מפגר :)

האם יהיה כדאי לערבב את התוצר מכל השקים יחדיו? למרות שיש הבדלים בחוזקים כמו שרשמת ומובן לי....

4. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אתה שאלת על ציוד שמחליף את הערבוב של המיקסר ביצים... לא של הצורה של הפלטות..

אתה לוקח את הצמח אחרי קציר, לוקח קטר/מספרי פח/מספרי גינה וחותך אותו לחתיכות גסות בגודל של מספר ס"מ.
    כשהוא עוד טרי אתה שם במקפיא. אם תשים אותו יבש במקפיא אז הוא יתפורר בערבול וחתיכות עלים יעברו את המסננות הראשונות.
    אחרי שזה שעתיים במקפיא אתה מוציא את השקית ומנער אותה קצת, מחזיר למקפיא לעוד שעה, מוציא ומנער וחוזר חלילה.
    שם בדלי את המסננות לפי הסדר, מוסיף מים מוסיף קרח, מרוקן את השקית לדלי, מוסיף מים מוסיף קרח, ומערבב עם המיקסר.

אני אבהיר:
    יש לך מספר מסננות. נניח: 220 מיקרון, 120 מיקרון, 73 מיקרון ו-25 מיקרון
    אל תערבב את התוצר מכל המסננות יחד.
    התכוונתי שאם אתה מריץ 50 צמחים אתה תצטרך לעשות את זה מספר פעמים. ואז בסוף אתה יכול לערבב את כל התוצרים של ה-73 מיקרון יחד וכנ"ל לגביי שאר הגדלים.

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    פעולת הקפאה תגרום לעלים להתפורר כמו שאת מתאר,
    אם יש לך האפשרות לתת לעלים להתייבש זמן מה בין הקציר להכנת החשיש,
    הייתי ממליץ על לעשות זאת, כך תדע שזכות כך שגם ייבשת מעט וגם שמת במקפיא - כל הטריכומות האפשריות ינוצלו.
    ניתן גם לעשות זאת ללא הייבוש ורק לשים במקפיא לכמה שעות אך הדבר לא ינצל את כל הטריכומות , מאידך, האיכות תהיה הרבה יותר טובה כי מדובר בטריכומים מסויימים - הגדולים בעיקר שהצליחו ליפול למים.

יש הבדלים בין כל שקית ורצוי לא לחבר את כולם יחד אם אתה מעוניין שיהיה לך תוצר 100% איכותי בסופו של דבר.
    כל שקית תתן תוצר אחר, הן מבחינת החוזק והן מבחינת הקנבינואידים.
    השקית האחרונה למשל, עם החורים הקטנים ביותר, אשר אמורה להיות ה25 מיקרון - בדר"כ תתן סאטלה של Thc כמעט ונקי, מאחר ושאר הקנבינואידים כמעט ולא עוברים ב25 מיקרון. בהתאם לכך התוצרים מהשקיות הראשונות יהיו עם השפעה אחרת.
    אתה יכול תמיד לערבב הכל, אך אני לא רואה בזה היגיון, אולי לערבב את ה

מכונת הדחיסה שאתה מדבר עלייה היא לשלב הסופי, אחרי שכבר הכל מוכן, הרלוונטיות שלה היא אך ורק לונחות ולהתעסקות שלאחר מכן. לפי דעתי? צנצנת מלאה פירורים שיובשו מכל כיוון עדיפה על דחיסה לגוש. אבל זו דעתי.

הייתי ממליץ על ערוץ יוטיוב שכדאי לך לשרוף עליו שעה שתיים, אם אתה רוצה תוצר איכותי, בלי טעויות.
    באבל מאן - האיש והאגדה בתחום הbubble hash בקנדה, ובעולם בכלל.
    https://www.youtube.com/user/BCbubbleman

6. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אין טעם להמשיך לייבש את העלים כי גם ככה הם לא מקבלים השקייה יומיים לפני הקציר.

7. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על כל המידע חברים.
    אני כמובן אשקיע ואראה את באבל מן הזה לעומק, כבר צפיתי בכל כך הרבה סירטונים בנושא הזה ואין סוף לשיטות ולטכניקות השונות, יש כאלה משתמשים בספריי מיים קרים לדוגמה כדי לנקות את השקיות תוך כדי.....

למישהו יש תמחור אולי נגיד לתוצר הסופי שיוצא מכל שקית, יש לי את הדגם של ה 5 שקיות כמובן....
    סתם לדוגמה 25 מיקרון 1 גרם - 100 שח לדוגמה...
    וכו

בגלל זה שאלתי אם עדיף אולי כבר לחבר את כל התוצר הסופי מכל השקיות ככה העוצמה תתפזר על פני כל המוצר הסופי.....

ולמה בחשיש שיש ברחוב אז הוא חום לגמריי כהה ופה זה בהיר מאוד ?

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    וואו, המון עבודה.

אני חושב שענו לך כמעט על הכל.
    חשיש ברחוב כהה כי הוא מעורבב בד"כ עם עוד חומרים שלא באים מקנאביס.
    אני מבטיח לך שהמוצר שלך יצא איכותי בהרבה.

9. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אל תערבב בין מסננות.
    ואין דרך לתת לך הערכה. תלוי ביותר מידי גורמים.
    אם אתה רוצה הערכה בעין אז תנסה להעריך כמה 'צמח' יש לך יחסית למה שמשתמשים בסרטונים (רק תבחין אם בסרטון הם שמים פרחים או רק שאיריות כי זה הבדל קריטי).

10. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אל תערבב בין מסננות.
    ואין דרך לתת לך הערכה. תלוי ביותר מידי גורמים.
    אם אתה רוצה הערכה בעין אז תנסה להעריך כמה 'צמח' יש לך יחסית למה שמשתמשים בסרטונים (רק תבחין אם בסרטון הם שמים פרחים או רק שאיריות כי זה הבדל קריטי).

11. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חשיש רחוב לא מקבל את צבעו רק בגלל החומרים הנוספים איתו הוא מעורבב.
    חשיש רחוב נדחס לפלטות באמצעות מכשיר דחיסה חם. הפעולה הזאת משנה את הצבע לכהה יותר ממה שהוא.
    אם תיקח קיף רגיל שהוצאת מתחתית של גריינדר - תעבוד איתו עם החום של היד/קצת מצית - צבעו ישתנה מירוק זהוב בהיר לגוון חום ואפילו שחרחר בחלק מהמקרים.
    וכמובן, איך לא? הזן עצמו מכתיב את צבע החשיש בסופו של דבר.
    לרוב זנים בעלי אחוזי cbd גבוהים ייתנו תוצר כהה מזני Thc "קלילים" .

מכל שקית אתה תקבל גוון צבע אחר של חשיש.
    בהתחלה כהה, ונהיה יותר ויותר בהיר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!