1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שתי שאלות שונות דחוף!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Cannabis., ‏1/8/16.

1. Cannabis.

Cannabis. חבר חדש

לייקים:
    10
    1. גידול חוץ: רציתי לשאול איך אני יכול להפריח את הצמח כמה שיותר מהר בגידול חוץ? אני יודע שבזן רגיל צריך 12/12 אך זה בעיה איך אני יכול לגרום לחושך מוחלט בגידול חוץ בלי כניסות אוויר.. חשבתי לעשות אוהל אבל תהיה בעית סירקולציה.. מה אני יכול לעשות? יש שיטה?

2. גידול פנים: מפוח+פילטר יציאה, וונטה לכניסה נורת נל"ג 400, מזגן בין 25-28 מעלות בחדר.. יש לי בעיה שהקצוות של העלים מתקפלים כלפי מטה אני חושב שזה בגלל שהמזגן מקרר מידי.. צה אתם חושבים? מישהו נתקל בזה?

תודה לעונים!

2. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    תכניס לבית לחדר חשוך או שתסים איליו סכית שחורה או משהוא אבל עזוב בגלל זה זה גידול חוץ תן לטבע לעשות את שלו

שאלה שנייה
    תעלה תמונה או משהוא
    אבל לפי מה שאתה אומר זה אולי יותר מידיי מיים או פחות מיים

גרייס אוהב/ת את זה.
  3. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115

1. גידול חוץ לא ניתן לזרז וזה יהיה מגוכח לנסות כל מיני שיטות של שקיות שחורות אתה תצטרך שקית חדשה כל יום , מה גם שבגידול חוץ התאורה היא לא ליניארית הצמח מקבל אור בעוצמה אחרת ולכן גם הפריחה לוקחת 3 חודשים במקום חודשיים

זאת שיא עונת הפריחה, הצמח לא צריך פחות אור ממה שהוא מקבל כרגע תן לטבע לעשות את שלו

2. במזגן לעלים יש נטייה כלפי מעלה מקור החום והאור שזאת המנורה, זה לא בהכרח משהו רע אבל תמונה בהחלט תעזור לעזור :)

אתנול אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!