1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תאורת הנבטה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Rasen, ‏3/1/17.

1. Rasen

Rasen קנאביסט

לייקים:
    45
    שלום לכולם
    הגידול הראשוני החל, הארון כבר בנוי לתלפיות (תלפיות של גרמניה LOL), היום, שני זרעים יפים WW החלו להוציא זנבנבון , בערב יחל התהליך הכירורגי של השתלתו באדמה :)

השאלה היא לגבי האור שילווה את תהליך הנביטה לשבוע הראשון, האם שרשרת לדים לבנים (300 יחידות 9000 לומן שהזמנתי למטרה אחרת) יספיקו ויהיו טובים מספיק לשלב הנביטה, או שעלי להפעיל את ה 400W MH ? (אפשרות נוספת היא לתלות נורה רגילה של 60W לשלב הזה)

ושאלה נוספת, האם יש בפורום עדיין עניין בתמונות של הסט אפ שלי, או שזה כבר יצא לכולם מכל החורים ?

תודה

2. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    לא אמרת כלום על הלדים האלו אז איך אפשר לענות אם הם טובים לצמח או לא?
    אני מניח שהם לא מתאימים כי מהתיאור זה נשמע כמו חרא של מנורת גידול (פס לד). תתחיל בנורות cfl לתקופה הראשונית.. 400 וואט זה אוברקיל למרות שאם ממש לא חם מעל הצמח (שים יד, תבדוק) אז אפשר כמובן..

תמונות תמיד מבורכות מבחינתי. :)

Rasen ו-אתנול אוהבים את זה.
  3. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225
    קיבלת פה תשובה עניינית ביותר..

נבט בשבוע ראשון שלו זה סופר עדין - CFL ובזהירות.

Rasen ו-אתנול אוהבים את זה.
  4. Rasen

Rasen קנאביסט

לייקים:
    45
    תודה על התשובה, וכפי שציינתי, הבאתי פס לדים (חרא סיני בשקל) לצורך אחר לגמריי, ואני מאמין שאין לו שום ספקטרום מיוחד לגידול אלא משהו באיזור של 450N (לד 5630).
    כפי שקראתי יש חשיבות לצבע הנורה בשלב הזה ? כלומר פלוריסנט לבן ? או גם נורה צהובה 60 וואט תספיק (רק שני שתילים) ?

תמונות אני אעלה בכיף מחר :)

5. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225
    לנבט בשבוע הראשון CFL
    25-45W מספיק.
    גוון לבן כמובן.

newbudder ו-Rasen אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!