1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תסביך..

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י grower420, ‏28/3/16.

1. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    הכנסתי מספר חברים לאדמה אחרי הנבטה של קצת יותר מיומיים דיי הסתבכתי להכניס אותם לפי ה"חוקים" (ראש הזרע פונה מעלה לדוג') אבל זה לא מה שמדאיג אותי הדאגה שלי באה מזה שעירבבתי אדמה קנויה עם קומפוסט ביתי(קליפות פקאנים החלק החיצוני שעוטף את הפקאן עוד על העץ) הקליפות עברו ריקבון מלא והפכו למין משחה אדמתית כזאת שחורה ועם ריח אדמתי ולא של משהו נרקב אבל לא שמתי לב שהיו עוד חתיכות קליפות שלא נרקבו עדיין (חתיכות קשות בגודל של 3-4 ס"מ) והם מעורבבות במצע האדמה שלי השאלה שלי היא האם זה יכול לפגוע בעוללים הקטנים שרק היום נכנסו לאדמה ? וחוץ מזה הם נטו בחוץ בלי שום תאורה מלכותית זה יספיק להם לימים הראשונים שלהם ?
    תודה לעוזרים.

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תמונה.

ופקאנים הם עצים בעיתיים. יוצרים אזור סטרילי תחתיהם שרק עצי פקאן יכולים לנבוט. נקרא אללופטיה.

3. yaya

yaya קנאביסט

לייקים:
    113
    גם עץ אורן כזה ?

4. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    זה הבעייתי כביכול עם הגושים הכי בולטים

קבצים מצורפים:

5. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    וכל השאר נראים פחות או יותר ככה

קבצים מצורפים:

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בינגו!

קצת קשה להגיד עד כמה הפקאן יפגע לך בצמח.
    בוא נגיד שלא כדאי לך לשתול בכזה דבר.

7. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    כבר נשתל...... נקווה לטוב ואיך אני אמור להשקות אותם בנתיים ? עוד לא יצאו מהאדמה הם כל היום בחוץ אז אני משפריץ פעם פעמיים ביום עם שפריצר לשמור על אדמה לחה האם הם צריכים מחזור אדמה יבשה לחה בגיל הזה ?

#7 grower420, ‏30/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏30/3/16
  8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מקום חשוך, סגור וטיפה לח. מעבר לזה הייתי שולף בגוש איפה שהזרע, מכניס לתוך כוס קלקר מתחיל משם. ומתפתח במידה ויש בכלל סיכוי לדבר הזה. ואז יש אפשרות להעביר לעציץ נקי מהתערובת הזו.

9. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    חברה 3/5 כבר יצאו מהאדמה !!!! ובנבירה ממש ממש עדינה באדמה ראיתי שגם ה2 האחרים מנסים להוציא ראש מהאדמה מקווה לטוב ברגע שיעברו עציץ אני כבר ישים להם אדמה עם קומפוסט קנוי ולא מאולתר

מחשב שעלתה לי לראש .. יש 3 זרעים של מאסטר קוש ו2 של אירלי סקאנק בטיפשותי שכחתי לתייג אותם.. יכול להיות מצב שה3 שהוציאו ראש מהר הם המאסטר קוש או שזה סתם יד הגורל ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!