1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

‫cloners

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י סטלןבכיר, ‏5/9/17.

1. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    רוצה לקחת כמה יחורים ואשמח אם מישהו שיש לו נסיון יסביר לי מה הדרך הטובה ביותר להצלחה. רוצה רק 2 אבל אני יקח 4 לביטחון
    מה צריך לעשות. 1)מים מאוזנים מהברז או אוסמוזה.2) מה צריך להוסיף למים אם בכלל
    3)כמה הPH צריך להיות 4)כמה ה EC
    בקיצור אחים מי שיש לו נסיון אשמח לדעה
    תודה

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תראה כמה סרטונים ביוטיוב של לקיחת ייחורים ותבחר באיזו ''טכניקה'' אתה רוצה להשתמש,
    בגדול מים מהברז מאוזנים זה מספיק טוב בתנאי שהאיסי בברז לא גבוה בוא נגיד מ500, אם כן תערבב עם מי אוסמוזה חצי חצי וזה מספיק טוב.
    הייחורים לא צריכים דשן במים עד לשלב שהם הוציאו מספיק שורש ואתה מעביר אותם לעציץ קטן עם אדמה.
    יותר חשוב לשמור על לחות גבוה וטמפ' חמימה וסביבת עבודה נקיה.

3. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    אוקי מובן. מה בקשר לph זה לא חשוב או שצריך לדאוג לזה גם? ושאלה נוספת אחי. אתה יודע לומר לי כמה אחוזי הצלחה יש עם הקלונר הזה. אני שואל את זה רק אם עשיתי הכל נכון?

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    PH באזור 6.. לא משהו מיוחד
    לא ברור לי לאיזה קלונר בדיוק אתה מתכוון אחי אבל אם אתה שומר על תנאים ועל חיתוך נכון ועושה הכל טוב אז 100 אחוז הצלחה.. קורה לי לפעמים שיש בודדים שלוקח להם יותר זמן להשריש בהשוואה לאחרים אבל בסוף הכל תופס.. או נרקב חח

5. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    תודה גבר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!