1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MDMA!!!

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י אויב המשטרה, ‏28/2/16.

1. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    כבר הרבה זמן לא בעסק ורוצה להתארגן על אמדי באזור המרכז איפה עלי לחפש ובאיזה אזור מה רמת הקושי תודה לעונים

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    #משטרת ישראל שלום..

בנוגע לאמדי, אפשר להשיג במסיבות טבע
    ובנוגע למה באמת יש באמדי או אם זה אמדי בכלל, תקנה ערכת בדיקה באינטרנט ותבדוק מה הביאו לך..

ganja man ו-flox אוהבים את זה.
  3. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    שלום ״חבר חדש״ אני קנאביסט נעים להכיר יש לי כבר 147 פוסטים בפורומים אז פה אני חושב שאת/ה קצת מבלבל/ת אותי עם משטרת ישראל כנראה עשית טעות חבוב/יקירתי אני כמו כל אחד פה מדליק כל בוקר פייסל לפני העבודה לא ביקשתי שתארגן/ני אותי או שתישלח/י אותי לדילר רק שאלתי היכן כדי לחפש כי דילר לאמ די כבר אין לי חוץ מיזה הכל מאהבה המשך לילה קסום (;

#3 אויב המשטרה, ‏29/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏29/2/16
  4. Impala

Impala חבר חדש

לייקים:
    8
    לך לרחוב אבוחצירה 25 בהרצליה, צלצל בפעמון 4 פעמים ותחכה 20 דקות.
    או שתלך לג׳סיקה בחולון ותשאל את הבנאדם בכניסה מי זה שימי (עם סין לא עם שין).

אני באמת לא יודע איזו תשובה אתה מחפש, אם אתה מחפש שמישהו ישלח לך הודעה פרטית ויארגן אותך אז אני אומר לך לא להקשיב לו. אמדי ובכללי סמים עוברים נטו נטו נטו מפה לאוזן, פשוט תריץ לחברים שאתה מחפש אמדי או לדילר של סם כלשהו אחר שיש לך שאתה מחפש אמדי או אפילו לך לפסטיבל או מסיבת טבע ואם אתה יודע איך לעשות את זה תמיד יהיו את האלה שאתה פשוט יודע ורואה שהם על אמדי אז אתה יכול לגשת אליהם והם על אמדי אז יהיה להם סבבה לדבר איתך תשאל אותם אם יש להם אש כי איבדת מצית או משהו
    ״|מה חברה אתם נהנים?״ וכאלה וכשאתה טיפה קרוב אליהם תסתכל על האישונים וזה יהיה סימן בטוח ותשאל בנונשלנט ולא מלחיץ חשוב לא להלחיץ זה רק אם אתה באמת יודע להיות בנאדם כזה ויודע לקרוא טוב את הסיטואציה תשאל אותם אם הם השיגו פה או הביאו איתם כי גם אתה וחברים שלך מחפשים ואיבדת אותם אז אם הם אומרים לא אז מקסימום תתנער ותגיד לא נורא בטח חברים שלי אולי כבר מצאו.
    זאת האופציה עם הכי הרבה עבודה כי זה אשכרה ללכת למסיבה או פסטיבל כשאתה לא כבר על אמדי ולשלם כניסה ולחפש ולהשיג אצל אנשים זרים וזה הרבה הרבה הרבה יותר מסובך מלפתוח שרשור בפורום פסיכדליה ולצפות שאנשים יזרקו עלייך פצצות מניירות גלגול או טבליות סופרמן וכדורי בלוטוס.

שאלה: גם אם אומרים לך אזור ואיפה לחפש, איך מחפשים?? הולכים עם שלט או שואלים אם אתה מכיר את חבר שלי משה דץ? זה בטוח יביא מבטים מוזרים מאנשים שלא מבינים אותך וגם מאלה שמבינים אותך. וזה עוד במקרה הטוב.

פה לאוזן חבר, פה לאוזן, אין מה לעשות אמדי זה כיף וזה מדהים וואוו אומיי גאד ייייייייייייייייייישישיישיישישייישייששששייייייייייייישייייישיישיייייייייייייייי חהחהחהחההחהחהחהחהחהחהחה איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אני מקיא קשתתתתתתתתת!!!!. אבל קשה פשוט למצוא אותו מבלי שיהיו לך קשרים טובים.

יש לך את האופציה השלישית והיא גם הכי בטוחה: דארקנט. ופה אסיים.

5. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    תשובה לעיניין מסיבת טבע בן אדם דלוק ליצור איתו קליק ולשאול אותו בהכי רגוע אחי הבאת מהבית או שזה מפה והופ אני מאורגן תודה רבה פשוט אני לא הולך הרבה למסיבות טבע

6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    1. אני בחורה
    2. הכל בהומור ;)
    3. בדר"כ למצוא מישהו שמוכר MD ולא במסיבות טבע זה טיפה יותר מסובך, אל תשכח שגרם עולה בערך 400 שקל. בגלל זה המלצתי שתלך למסיבה ותארגן לעצמך עם כמה חברים.

7. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    הכי זמין וקל להתארגן במסיבות טבע, אם הדילר שלך מספיק מקושר אני בטוח שיהיה לו גם כיוון למ.ד...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!