1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Seedsman עיכוב

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י BimBam, ‏15/6/16.

1. BimBam

BimBam חבר חדש

לייקים:
    0
    אני תמיד הולך על נירוונה ובאמת שאין אכזבות אבל הפעם אמרתי ננסה זנים גם מסידסמן בקיצור ביצעתי הזמנה בתאריך ה18/5 ועד היום לא קיבלתי אותה עברו 25 ימים
    לשאלתי היא ראיתי פה בפורום על משהו שזה לא מגיע ישירות לבית עם עשיתי משלוח מוסווה,יש דבר כזה ואני באמת צריך לגשת לדואר או שאני ימתין כרגיל(בתקווה שהמזל לצידי)?
    תודה רבה לעוזרים..

2. BimBam

BimBam חבר חדש

לייקים:
    0
    הלווו מישהו משהו? איפה כל המביני עניין

3. Dan d

Dan d חבר חדש

לייקים:
    7
    אני אישית הזמנתי משלוח מוסווה והם שלחו לי לתיבת דואר משלוח לא מוסווה..

שלחתי להם מייל עידכנתי שהגיע ושאלתי למה הם לא לא שלחו מוסווה..

הם ענו לי שהם לישראל שולחים אך ורק בצורה כזאת במעטפה קטנה שנכנסת לתיבת דואר במיוחד מהסיבה שלא יצטרכו לאסוף מהסניף כי הם מודעים לבעיה בארץ.. והתשלום עבור משלוח מוסווה בעצם נותן ביטוח לחבילה במקרה שהיא לא מגיעה הם ישלחו לי שוב

נשמע מרשים מאד או חרטה מאד

אני יודע שאתה מבצע את הרכישה הם מודיעים שאם זה לא יגיע הם לא לוקחים אחריות אבל בכל מקרה זאת התשובה שקיבלתי מהם במייל

BimBam אוהב/ת את זה.
  4. BimBam

BimBam חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אחי אז אתה אומר אין סיכוי שזה ממתין לי באיזשהוא סניף של דואר עם עשיתי הזמנה כמו שלך?(מקווה שהתמנונים לא מאחורי)

5. Dan d

Dan d חבר חדש

לייקים:
    7
    לא אם זה היה בסניף אז היית מקבל דף קטן לתיבה שיש לך פריט לבוא לאסוף מהסניף..

אם הזמנת תחת שם בדוי אין לך מה לפחד מתמנונים כי גם אם זה נתפס אתה תקבל הודעה מסידסמן שזה נתפס (ולא אף אחד לא יחכה לך בסניף של הדואר אם אתה מתכנן לשאול את זה )

בכל מקרה המשלוח הוא עד 25 ימי עסקים זה 31-33 ימים ... ועוד תוסיף את השערוריות של דואר ישראל... יכול להיות שהחבילה הלכה לאיבוד או שהיא מתעכבת כמה ימים או שאם הדואר שלנו אני לא יתפלא אם היא תגיע ב2023... בכל מקרה אם עוברים 35 ימים תשלח להם מייל אני מאמין שישלחו לך שוב בחינם או במחיר צצי.. הם לא כאלה בעייתים

BimBam ו-דודה אוהבים את זה.
  6. BimBam

BimBam חבר חדש

לייקים:
    0
    עזרת והרגעת

7. Singapur

Singapur חבר חדש

לייקים:
    1
    ישלי שאלה אם אתם מבינים
    הזמנתי אבל עם שם לא כל כך בדוי טיפה שיניתי את האותיות אבל לא משהו רציני
    מבינים שזה השם שלי כאילו
    עכשיו אם זה מגיע לתיבת דואר יכולים להגיע אליי לבית?
    ואם זה מגיע לדואר ואני לא לוקח אז יכולים גם לעשות בעיות?

8. Dan d

Dan d חבר חדש

לייקים:
    7
    אי אפשר לדעת בוודאות אילו השלכות יהיו לזה

אבל 99% שלא יקרה כלום ושום דבר והכל בסדר...

אם החבעלה הגיע כבר אין מקום לדאגה ... אם היא לא הגיע זה קצת מדאיג אבל הסבירות שזה יגרום לך בעיות היא אפסית

בכל מקרה תשמור על החוק הראשון וזה לא לגדל במקום שמזמינים אליו וככה אם נתפס אם לא נתפס אם יבואו אם לא יבואו זה כבר לא מעניין אתה בסדר

9. Singapur

Singapur חבר חדש

לייקים:
    1
    מה אפשר לאמר להם אם הם גיעו

10. Captain cook

Captain cook קנאביסט

לייקים:
    66
    אני ראיתי איזשהו מדריך של מה להגיד לתמנונים במידה ומופיעים אצלך בדלת.. אני אשלח אם אני אמצא.
    בכל אופן, אם הזרעים הוזמנו למקום הגידול ונתפסו אז מה שהם מתכננים לעשות זה להמתין בסבלנות כחודש עד שיגדל לך משהו נחמד ואז כבר יבואו עם צו חיפוש ולא יהיה לך יותר מידי מה לעשות.
    אם הזמנת את הזרעים לכתובת ושם בדוי פשוט תחכה לזרעים החדשים וככל הנראה שאין סכנה נשקפת.
    תמיד לפני כל פעולה שאתה עושה תחשוב על איך אתה עלול להיתפס, כל פעולה..
    זה שאתה פרנואיד לא אומר שלא רודפים אחריך.
    בהצלחה חבר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!