1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אדולן בחשיש בישראל - מיתוס?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י עידן, ‏23/9/13.

1. עידן

עידן חבר חדש

לייקים:
    2
    נתקלתי באחת מההודעות של החברים על זה שכל הסיפור שמכניסים אדולן לחשיש בישראל זה מיתוס
    ושהמוצר עצמו יותר יקר מהחשיש ככה שאין הצדקה כלכלית לסוחרים למהול את החשיש עם החרא הזה.

מצאתי במגזין גם כתבה שהתפרסמה במקור ב-Time out tel-aviv שמראה תוצאות של בדיקות מעבדה של כל מיני
    חומרים משני תודעה - אין שום מילה על אדולן בחשיש, יש אולי חינה, קפה, קקי של פרות...לא אדולן:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2012/02/בדיקות-מעבדה-מגלות-מה-מסתתר-בתוך-החשיש/

מה אתם אומרים?

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    לא יודע אם אדולן בדיוק, שכן יש ביקוש לאדולן, אך כבר נתקלתי בעבר ב"חשיש" שהזכיר לי יותר מדי את כל הכדורים שאני לוקח, ולא כמו קנאביס. לא כל חשיש בישראל, אך מספיק כדי שאבדוק אותם היטב לפני הרכישה. יש חומרים זולים יותר שכן יכולים לשמש כ"חיזוק" למוצר מדולל, כפי שעושים עם חומרים אסורים אחרים ואף עשו בעבר עם אלכוהול בתקופת היובש.

3. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
  4. Hyperface

Hyperface חבר חדש

לייקים:
    0
    חשיש זה דבר שעובר דרך הפה, אם אתם מרגישים טעם מוזר או משהו לא בסדר תזרקו את הכל
    אני לא מאמין שמכניסים דברים לחשיש כי הטעם העדין שלו יפגע, לפעמים יש חשיש מעייף ולפעמים חשיש מעיר זה לא אומר שיש בו כדורים זה אומר שהגראס שמכינים ממנו את החשיש גדל בצורה שונה.
    לעשן כדורים היה עושה לכם טעם מר בפה , אם היה חרא הייתם מרגישים את הריח שלה בטוח,
    קפה גם הייתם מרגישים טעם שונה..
    קשה לקחת פלטת חשיש קשיחה ולמעול אותה כמו שעושים עם אבקת קוקאין קלה לעירבוב,
    מה אתם יכולים לעשות לפלטה?! לטחון אותה במיקסר? לא יעבוד...
    לפעמים מגיע חשיש חתוך ל2 לרוחב אתם מקבלים אצבע והיא מתחלקת ל2 חלקים, אז זה כבר יכול להיות כל דבר חינה קפה הכל
    אבל ישר מרגישים גם בטעם שזה לא חשיש, ואני אישית תמיד זורק את זה, אני לא יעשן משהו שאני יודע שהוא לא חשיש רק כי שילמתי עליו, אני מעדיף לזרוק או להחזיר לבנאדם ולקחת את הכסף.
    רוב הפעמים שאתם חושבים שקיבלתם חשיש "מעול" זה סתם חשיש ישן שהתקלקל, כן גם לחשיש יש תאריך תפוגה והוא נרקב ומתקלקל.

5. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    ללא ספק מיתוסים שבאים מחוסר ידע על איך מכינים חשיש.

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אין ספק שדוחפים דברים שהם לא חשיש לתוך החשיש בארץ.

7. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לא מהסיבה שאדולן שווה יותר מחום ועדיף למכור את האדולן מאשר לדלל איתו דברים .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!