1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אהלן.. מישהו פה ניסה סלוויה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אנונימי1, ‏16/10/13.

1. אנונימי1

אנונימי1 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה לנסות .. זה נראה לי מעניין ונחמד , יש פה אנשים שניסו ויכולים לתת חוות דעת?
    דרך אגב.. אם מישהו יודע מאיפה כדאי לקנות אני אשמח אם תשתפו אותי

2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אני ניסיתי פעם אחת בחיי והרגשתי בסרט מצויר למשך 10 שניות
    לקנות יש בגוגל תרשום סלביה יש אתר אין לי מושג אם אמין או לא

3. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    סלוויה = נייס גאי

4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    Salvia divinorum הוא מין מהסוג מרווה המכיל רכיבים פסיכדליים ביותר. צמח שבמשך שנים רבות ומרובות שימש, כחלק ממסורת טקסית, להתעלות למקומות אלוהיים יותר. השפעה מאוד עצמתית. לצרוך בהתאם לשיקול דעת, רק כאשר רגועים ומודעים, ולא לבד (לפחות לא בפעמים הראשונות). צמח.

"נייס גאי" זה כינוי למגוון תערובות צמחיות הכוללות בין היתר (לא שזה משנה) דמיאנה ומרשמלו, ומהולות בקנאבינואידים מלאכותיים. כימיה.

והשפעה שונה לחלוטין.

5. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    סורי אח שלי שונה לחלוטין
    השפעות לא דומות אחת לשינה
    http://salvia-israel.com
    לפי השמועת זה אתר די אמין

נסיתי פעם שמע אני ירגשתי בסרט ראיתי את העולם מתפרק לחלקים
    חווויה שונה ממה שאני מכיר מי שמסתכל עליך מחוץ מת מיפחד אתה נירא כיאלו את אוכל טריף רע
    תנסה את זה שיש משהו שפוי לידך למה אתה לא מסוגל שלושות בגוף שלך

6. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לא מציאה לך אחי אל לתחיל לחפש כל הזמן סם שונה ששמעת שהוא טוב (אני מקיר את הסלוויה והסטלה שלו טובה לדעתי רק להאלה שלא מעשנים וצופים בזה שמעשן זה מכניס לסרטים מטורפים מדיי זה סתם יותר מדי מגעיל לדעתי)
    שלא לדבר על זה שה סלוויה שהשתמשו לפני מאוד שנים בשביל התעלות הרוחנית הרבה יותר חלשה ממה שיש היום שזה מחוזק פי 10 עד 80 נראה לי

לדעתי צא מהסרט הזה וזה גם פרום קנאביס ולא פרום טרפים

7. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    אמרתי את זה כי מישהו שעובד במשלוחים של נייס גאי הביא לי פעם מתנה קצת סליווה על זה שארגנתי אותו, עשיתי כמה ראשים ולא עשה לי כלום.

8. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    יש גם סליווה שלא ממסטלת

9. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    סלויה זה סם חזק מאוד מאוד! אפילו שהוא נמשך רק כ5-10 דקות.
    סלויה חזקה מאסיד ומפטריות אז אם אתם מחפשים סאטלה שדומה לגראס זה לא המקום.
    חשוב לציין שיש גם עוצמות לסלוויה והוא נמדד בכפול, הסלוויה הכי חזק שראיתי זה כפול 36.
    אני אישית עשיתי את הרגיל ואני מפחד לחשוב מה הפי 2 עושה...

דרך אגב זה חוקי בארץ?

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    חוקי ב100%, לא ניסיתי אף פעם, ומת לנסות.
    ניסיתי dmt, שזה הרבה יותר חזק.
    הסלוויה אבל עדיין נראה אטרקטיבי בגלל שהוא חוקי, ולא יקר.

11. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    DMT אינו יותר "חזק", אלא אחרת. חוויה יותר וזואלית ורוחנית מ-Salvia divinorum, אך נטולת ערפול החושים והתחושה.

12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כשאמרתי חזק, התכוונתי יותר אינטנסיבי מבחינת הזיות.
    לפחות זה מה שאמר לי חבר שהתנסה בשניהם.
    וdmt הוא החומר הפסיכודלי הכי "אינטנסיבי" שלקחתי.
    איזה תחושה יש בעישון סלוויה?

13. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    השפעה משמעותית של Salvia divinorun מובילה לניתוק. אינך רואה, שומע או מרגיש, אלא במצב רגשי-מחשבתי. עד לנקודה זו יש ערפול ופגיעה משמעותית בחושים. זה כולל אפקט "שבירה" ויזואלית, הרגשת צלילים, שינוי כובד משקל ותופעות רבות שמאוד תלויות באדם. זו חוויה מאוד, מאוד עצמתית. ישנה גם השפעה על מצב הרוח. לרוב לטובה.

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    נשמע שווה ניסיון, מאיפה אני מביא סלוויה איכותית?

15. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    dmt זה לחולי נפש שמעונינים לשרוט את נפשם וזה לא משנה אם זה צ'אנגה או אבקה.

16. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    נראה לי אני יעזוב תפרום (אם הנהלה לא תקשיב לי ותמחק אשכלות כאלה) הזה פאק dmt סלוויה אסיד , עד מאט גם אקסטות ולבן ואז נקרה לעצמו פרום הנרקומנים הגדול

תעשנו חום למה ללכת למסלול של נסיונות סמים רב מכורי הסמים הכי גדולים עברו סם סם עד שלקחו לבן או ספדים או סמים פסיכודלים מעורבבים או אקסטות (בטענה שזה לא ממכר ומכעט לא מזיק או שרק נקי זה בריא) ואז אם הלבן (או מה שאמרתי) בא גם הנסיון של הרואין, או שעבדו על זה שרצה לקנות קוקאין אן על הסוחר שלו ונתנו לו הרואין במקום קוקאין (זה קורה לסוחרים חדשים הרב או שזה קורה לסוחרים שלא בודקים את החומר לפני או לוקחים מישהו שיבדוק) או בשל אי ידע (כי יש סוחרים שחושבים שקריסטל זה הרואין וגם יש מכורים שחושבים את זה או יש כאלה בכלל חושבים שזה סם אחר מקוקאין והרואין) או כאלה שמנסים מרצון (בטענה שהסנפה ועישון ממכרים פחות מהזקרה ורק הזרקה זה של נרקומנים) (חבר שלי היה מכור שנה להרואין בגלל שנתנו לו הרואין ואמרו לו שזה קוקאין) או לעבור לקראק או להיות מכור כבד לממרצים כבדים ולנדרים שיש כסף להיות מכור כבד לקוקאין (כמובן שהרבה לא יהפכו לנרקומנים אבל זה המסלול הנכון גם הבן של השופט אמר שניסה לבן בסופו של דבר אם נסיונות הסמים שלו אבל למזלו לא התחבר אליו) ןאני יוסיף פה שקוקאין זה ממכר פחד ואל תזלזלו בסם הזה. אני מכיר כאלה שמפעם אחת היה להם קריז כבד לקוקאין.
    אני מקיר את כי גדלתי בשכונה כזאת ואני יודע איך הסחר מתנהל ואיך הדרדרות של נרקומנים מתנהל יותר מהרבה פה ואני לא יגיד אם גם אני הייתי סוחר או לא אבל תאמינו לי שאני יודע את זה מהשורש , וזה עד משהו שבגללו אני חושב שקנאביס צריך להיות חוקי כי בסוף כמעט כל מי שמתרגן בחום ינסה להתארגן מסוחר שינסה למכור לו משהו אחר (בזה שהוא אומר לו שיש לו גם אסיד או עיגולים אם הוא רוצה או פשוט להגיד אקסטה כל עיר והכוניים שלה), או שהחברים שהוא איתם מתארגן גם מתנסים בדברים חדשים בגלל מה שאמרתי שהציאו להם ואחד יכול לדרדר המון אנשים) וזה גם למה חייב לעשות הפרדות בן סמים קלים וקשים. ):

ואני גם לא אומר שאין לקנאביס נזקים (יש כאלה שקנאביס לא טוב להם או דופק אותם אבל זה אחוזים בודדים לי נראה אפילו מתחת לאחוז, וגם הרבה אחוזים מאלה שניסו פשוט לא מתחברים אליו),אני פשוט חושב שזה פשע שזה לא חוקי בגלל הרבה דברים ישירים או עקפיים שאיסור שהוא גורם וזה ממש פשע נגד האנושות לא לאשר אותו.

#16 niv, ‏18/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏18/10/13
  17. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ניבו
    תגיד מה אם אני יגיד לך עכשיו שיש סיכוי של 70 אחוז בערך שברגע זה ממש וסביר להניח שברוב שנות חייך יש איזה חומר או 2 שאתה מכור אליו, ורוב הסיכויים שאתה בכלל לא יודע את זה.
    ולאותו חומר יש פוטנציאל יותר גדול לגרום לך להתקף לב או שבץ מאשר הרואין וקוק גם יחד ?

אני לא מנסה להכנס בך או משהו כזה,
    אני רק רוצה להוכיח לך שלא כל מה שלימדו אותנו בבית ספר נכון

18. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אח שלי הרואין לא כל כך מסוכן לבריאות שהוא נקי 0.0 אבל כפיי שאתה יודע שזה בכלל לא נקיי ,ומה שיוצא שאתה גם מזריק-מזריק-מריץ בארץ בנוסף להרואין זה כמוית מטורפות של כדורים במיוחד דסקמול הצהוב וגם חלק מהם מקולקלים (וכדורים מקולקלים זה בכלל בכלל לא בריא והורס תבריאות) במעורבבים אם הרואין בו נגיד במקרה הטוב יש 30% הרואין ,וגם הסכנה של הרואין היא לא רק בנזק הבריאותי האלה התמכרות שלו זה מה שגומר אנשים, התמכרות שלו כל כך קשה ושהיא פוגעת באורך חיים של המכור , ברמה קיצונית מאוד, כמו אי שמירה על הגיינה (הרואין עצמו לא הורס תשניים מכור שיצחצח שניים כל יום רב הסכויים שלא יפלו לא שניים ) אבל הרבה מכורי הרואין אין להם שניים בגלל שהם אפילו לא תורכים אפילו להתקלח (יש מכורים שמתקלחים אולי פעם בשבועיים) בגלל שאין להם כח לזה אפילו והסטלה של הרואין כל כך חזקה או הקריז כל כך משכיח את הדעת ,שכבר לא אכפת להם מכלום חוץ מהמנה הבאה, שהם כבר מסטולים מהמנה הם הם רק רוצים להנות ממנה, והרב הם גם יושנים מהשפעה, הנזק העקיף של הרואין מסוכן מאוד יותר מהישיר ואהה ואיך שככתי הנזק הכי גדול של הרואין זה המנת יתר הוא בן הסמים שאם הכי הרבה סכוי להגייע למנת יתר מאשר מחומרים אחרים כי זה גורם להפרונטילצייה כבדה ודכוי נשמתי (אתה רוצה עד קצת מידה על החומר?) וקוקאין זה כבר סיפור אחר וזה כבר פשע להגיד שזה לא מסוכן לבריאות זה ממריץ כבד לכל דבר, וממרצים מסוכנים מאוד לגוף וגורמים למחלות נפש כבדות ולהרבה בעיות בראיות (בעניים שלי לא ראיית אחד שמשתמש בלבן בכמות של פעם בשבוע לפחות,שהוא לא נדפק מזה באיזה שהו דרך זה ממש פשע לחשוב שאני צורך משהו יותר מסוכן מזה אני לא יגיד שלא שמעתי אבל עד שאני לא רואה בעניים קשה לי לאמין.) גם אוכל משמין ורבויי כולסטרול וסוכר לא גורם לנזק כזה (אז אל תנסה להזכיר את זה) סגריות לא יותר מסוכנות וגם ניקוטין זה ממריץ חזק אבל שהשפעה שלו קצרה מאוד אבל גם ממכר ביותר אין משהו יותר ממכר מסגריות , וגם xl או כל מה שתגיד
    יש עד משהו שאתה רוצה להגיד לי שאני לא יודע?

#18 niv, ‏18/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏18/10/13
  19. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    שמע, אני לא מבין את הסרט שלך.
    אני משתמש בקנאביס, אך אני גם חובב סמים פסיכודלים אחרים.
    אני לא מבין מה אתה מנסה להשיג ומה הסיבה לזה.. מפריע לך שאנשים מתייעצים פה על חומרים פסיכודלים ולא רק על גראס?
    אם כן אז אתה אטום מעט פחות מאנשים שמתנגדים למריחואנה.

20. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    לזלזל באסיד ובdmt זה ממש מפגר.
    אנחנו מדברים על סמים מעוררי הזיות ש90% מהאנשים שלוקחים אותם נדפקים בצורה זו או אחרת.
    לאשר הכל בלי לדעת כלום זה לא פתיחות אלא טיפשות.

ובאשר לסלוויה: זה לא סם מסוכן אבל זה סם חזק מאוד כמו שכבר כתבתי ולכן יש לקחת אותו בכובד ראש.
    אני אישית עישנתי את זה לפני 11 שנה ועד היום אין לי אומץ לעשות את זה עוד פעם.
    חוץ מזה niv אני לא מצליח לקרוא כל מה שכתבת, יש מצב אתה עורך את ההודעה ומוסיף
    כמה אנטרים נקודות ופסיקים?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!