1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אהלן תכנסו..צריך עצות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mylove, ‏27/5/20.

1. Mylove

Mylove חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן מה נשמע,אז ככה הנושא הוא איכשהו קשור לקנאביס,הייתי מעשן 3 שנים לערך וכל סטלה הייתה נהדרת.
    עד שקרה לי סוג של התקף חרדה (קורה לכולם כמעט) מעודף THC .
    נרגעתי, הכל היה בסדר המשכתי לעשן,מאז כל סטלה הייתה פעם ככה פעם ככה,THC גבוה התחיל לעשות לי לא טוב בזמן הסטלה.
    לפעמים היו זנים שהיו עושים לי טוב.
    לא חשוב ככה או ככה זה היה חולף בתום ההשפעה,עד שיום שישי אחד ישבתי לאכול קידוש.שבעתי פיניתי את הצלחת ופתאום בום,סרחורת,זיעה קרה ורעד.
    אחרי תקופה הבנתי שזה קורה נופל הסוכר/לחץ דם אחרי ארוחות,נסעתי לביקור רופא הייתי חייל אז בדקו אותי אפילו AKG ובאמת הכל היה תקין.
    בדרך חזרה לבית שאלתי את חבר שלי מה תגיד זה יכול לקרות מקנאביס אולי?
    והוא אמר לי כן תשמע יכול להיות וכאלה.
    הוא לא ממש מבין כן.אבל מאז אני מלא בסרטים בראש,תסביכים כאילו קרה לי משו.
    אי שקט,יכול להיות שבוע שאני לא חושב על זה וזה לא יבוא עד שמספיק טיפה אחת של מחשבה על זה וזה חוזר.
    אני ניסיתי להפסיק לעשן וזה לא עזר.
    עצות? משהו מישהו? מישהו עבר משהו דומה? הראש לא מצליח להבין שכולה נפל הלחץ דם.אני בנתיים מעשן אחוזי CBD גבוהים וזה דווקא מרגיע..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!