1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך להתארגן בקליפורניה?

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י gal123, ‏27/7/15.

1. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    היי, טס באוקטובר לבערך חודש בקליפורניה. מישהו מכם יודע איך ניתן להתארגן שם בתור תייר שלא מכיר כיוונים?
    תודה מראש.

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אני אמנם לצערי עוד לא זכיתי לבקר בקליפורניה, אבל ממה שקראתי ושמעתי מאנשים - המקום הזה כל כך
    מפוצץ בגאנג'ה וכל כך סבלני שאני פשוט לא רואה מצב שלא תצליח להתארגן.

אתה אשכרה יכול לגשת לכל בחור צעיר שנראה לך סבבה, לספר לו שאתה תייר ולשאול אותו מה הדרך הכי בטוחה
    לקנות קנאביס - אין פה שום חשש לפלילים אחי, לא בכמויות קטנות.

בכל אופן כאן אפשר למצוא כמה טיפים על התארגנות בקליפורניה:

http://www.marijuanatravels.com/cities/usa/los angeles

תעשה חיים :)

BlackGhost ו-vvasili אוהבים את זה.
  3. danielik17

danielik17 חבר חדש

לייקים:
    0
    הייתי שם לפני חצי שנה אין שום בעיה להתארגן שם, לכל בן אדם שני יש medical card הוא עולה כלום כסף ונותנים לכל דורש(אני לא בטוח אם רק לאזרחים) ,תשאל מכרים(בטוח תכיר שם מישהו שיש לו כרטיס) שלך בדרך כלל אנשים שסתם תבקש מהם לא יעזרו לך כי האמריקאים ממש פחדנים בדברים האלה.
    מצב הכי גרוע שאני לא מאמין שיקרה לך תלך ליד החנויות(dispensary) יש כל מטר וחצי ותנסה לבקש מבן אדם בחוץ לפני שהוא נכנס שהוא יקנה לך זה פעל לי פעם אחת שנתקעתי או שגם אתה יכול להיכנס לחנות ולהגיד ששכחת את הכרטיס בבית ,יש חנויות שמוכות להרבה אנשים בלי כרטיס שמעתי אז אולי אתה תיפול על אחת.

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    מי שרשום כתושב קליפורניה יכול לקבל כרטיס רפואי.
    להוציא כרטיס זו פרוצדורה קלה שדורשת כמה שטרות וביקור אצל רופא, יש רופאים שזו הפרנסה שלהם.

5. OCBGUY

OCBGUY חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי רישיון בקליפורניה, הוצאתי בeasy clinics בהוליווד, עלה 100 דולר אם אני זוכר נכון ושמעתי שאפשר להשיג אפילו ב30 דולר. אחרי שתשיג רישיון (נותנים לכל אחד, גם לתיירים) פשוט תוריד את האפליקציה weedmaps ותחפש חנות שיש עליה המלצות טובות, חלק מהחנויות לא יכניסו אותך אם אתה לא תושב ארה"ב, לי זה קרה רק באחת מתוך חמש. בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!