1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך לייבש בבית ללא אוהל?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Asan24, ‏4/10/16.

1. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אהלן
    קראתי מדריכים על ייבוש אבל בכולם השתמשו באוהל גידול וייבושו בסביבה מבוקרת לחות.
    אין לי אוהל, הגידול במרפסת, בית רגיל ללא חדרי חושך. הצעות איך לבצע את הייבוש כראוי?

2. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    אתה יכול לקחת שקית בד כהה, שחורה או כחול כהה, יש היום בכמה סופרים וחנויות.
    שים את הפרחים, קפל את החלק העליון, ותלה על חבל כביסה בצל. פעמיים ביום תדאג לערבב את הפרחים, אחרי שלושה ימים הם כבר יהיו יבשים. שים לב, זה לא ייבוש סופי, תעביר לקופסה סגורה ותדאג לאוורר כמה פעמים ביום בימים הראשונים. חשוב שהקופסה תהיה אטומה לאור או במקום חשוך. מכאן, אם יישאר לך, תנסה ליישן איזה חודש או יותר, זה רק משתבח.. בהצלחה

3. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    מה ההבדל בין השלב של השקית לבין השלב של הקופסא (הכוונה למשלש לקופסת נעליים?) עד איזה שלב להחזיק אותם בקופסא?

4. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    השקית מאפשרת מעבר אויר, ולכן הפרחים יתייבשו. הקופסא היא קופסאת פלסטיק או זכוכית אטומה.
    השלב הראשון הוא הייבוש, הקופסה היא לסיום הייבוש ( ולכן חשוב לאוורר כמה פעמים ביום) והיא מאפשרת יבוש שווה לכל החלקים של הפרח, וגם יישון. חוץ מזה תהיה לך שליטה , שלא לייבש יותר מידי. לייבש יותר מידי זה אומר שהפרח מתפורר לאבקה, ולא לפירורים

5. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    ממליץ על שקיות נייר לאחר שלושה ימים במקום חשוך.

6. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    הכוונה היא לסיים את הייבוש באותה קופסא/צנצנת שאני מיישן בא?
    שקית נייר במקום צנצנת?

7. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    כן

8. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    ההיגיון מאחורי הצנצנת מובן לי. תוכל להסביר לי את ההיגיון של השקית נייר?

9. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    הסבר מדעי לא תקבל ממני אבל מנסיוני, הפרחים מתייבשים טוב יותר, משאירים פחות טעם לוואי ויש פחות סיכוי לעובש.

10. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    לא מסובך, קח ארונית קטנה, תלה את הפרחים למעלה, שים מאוורר מחשב כשהרוח לא ישירות על הפרחים, במידת האפשר שמור על לחות באיזור ה50%, שמור על חושך ואחרי שבוע תוכל להעביר לצנצנת לייבוש ארוך יותר.

ganja farmer אוהב/ת את זה.
  11. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    תודה על התשובות חברים, עזרתם לי מאוד!
    @גרייס מניסיונך עם אוטומטיים, אפשר לקצור אותם בחלקים? לחתוך את החלק העליון ואז לתת לתחתון עוד זמן להתפתח או שזה יפגע בייבול בחלק התחתון?

12. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני קצת לא הבנתי, בשביל מה צריך אוהל לייבוש? צריך רק לתלות אותם הפוך על איזה חבל או חוט, ואז להעביר לצנצנת, לא?

13. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    לא רק אחי , גם שיהיה חשוך ועדיף שהלחות לא תהיה נמוכה מדי , למה פתאום אחרי יומיים תקבל פרחים יבשים מדי וכו'.

14. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אז אני מבין שממשיכים להשתמש באוהל עוד כמה זמן? רק בלי להדליק את האור, ולשמור על לחות של כמה? ותגיד יש כזה מטלה https://www.hydromarket.co.il/מוצר/רשת-לייבוש-secret-jardin/ או כזה שולחן לתוך האוהל https://www.hydromarket.co.il/מוצר/רשת-לייבוש/ שאפשר לעשות כמה קומות, לפי מה שאני הבנתי במקום לתלות אותם הפוך אתה שם אותם בתוך הרשת לייבוש בהואל עובד רק בלי אור, נכון?

15. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    כן , זה מזכיר קצת מתקן של כביסה אתה פותח אותו משום דבר לארון של הגובה שאתה קונה
    עם קומות ופשוט דוחף את זה בארון

16. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    ותגידו עם הפרחים היתיבשו בשכיבה על הרשת ולא תלויים הפוך זה לא ישפיע על שום דבר?

קובי40 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!