1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איפה אני עומד?

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י liveornot, ‏6/3/18.

1. liveornot

liveornot חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום
    ביום שבת בצהריים הגיעו אלי לבית שוטרים ולקחו אותי לתחנת המשטרה בלי להסביר למה
    החוקר ציטט בפני סוחר שבעצם פתח עלי וסיפר להם שהגעתי אילו בכדי לרכוש ירק
    לאחר שהכחשתי כמה פעמים החזיר לא הפסיק לתאר בפני כמה אני מפיל את עצמי ולבסוף נשברתי ואישרתי את דבריו
    אני עובד כמאבטח והנשק שלי נלקח ,מאז אני מחוסר עבודה ואף אחד לא מתאמץ להסביר מה הולך להיות איתי ולפנות אלי
    השאלה היא האם תחת האשמות כאלה וללא ממצאים ממשיים זהו מצב נורמלי? מה אני אמור לעשות?

2. עו"ד פלילי אלון שליכטר

לייקים:
    5
    שלום רב,
    ראשית, חשוב להבין באיזה עבירה נחשדת. ככל שמדובר בהחזקת סמים קנאביס או חשיש לצריכה עצמית, ואין לך עבר פלילי ב"תחום" הנחיית היועמ"ש לסגור את התיק מחוסר עניין לציבור.
    במידה ומדובר בעבירה חמורה יותר, ניתן יהיה לבחון משפטית את אופן החיפוש אם היה חוקי או לא, האם ההודאה שלך בעבירה התקבלה כדין, שרשרת מוצג ועוד.
    לעניין הנשק, ניתן בהחלט לשקול ערר לממונה על כלי הירייה על מנת לנסות לשנות את ההחלטה ולהחזיר לך את הנשק.
    מוזמן ליצור קשר עימי.

בברכה,
    עו"ד פלילי אלון שליכטר
    0546762373

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!