1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אישור מריחואנה רפואית לחולה נוירופתיה

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י salavez, ‏11/5/14.

1. salavez

salavez חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,שמי סלבה בן 25 מגיל 18 סובל מזרמים ונימולים בגוף מטופל אצל נוירולוגים ופסיכיאטרים בעבר קיבלתי הרבה תרופות כמו ציפראלקס סרוקסט סירוקוול לוריוון סימבלטה ועוד לפני כמה חודשים נוספה לי בעיה חדשה של כאב עיצבי של שריפה חזזקה וצורבת בכפות הידיים והרגליים הנוירולוג אומר שהתמונה נראית לו כמו נוירופתיה של הסיבים הקטנים בעוד כחודש יש לי תור לבדיקות שאמורות לאבחן את הבעיה,בינתיים הוא רשם לי גבפנטין שלא עוזר לי כלל ואני משתגע מכאבים לא מזמן גלשתי בפורום חולי נוירופתיה וראיתי שזה עוזר לאנשים,איך לפעול על מנת לקבל אישור לקאנביס רפואי?עד כמה קשה לקבל אישור עם בעיה כמו שלי,ומה הסיכויים,עוד לא שאלתי את הנוירולוג על מיכתב המלצה ממנו למריחואנה רפואית וגם אני לא יודע אם כדאי לי בכלל לעלות את הנושא מולו...האם אני חייב לפנות למרפאת כאב או שנוירולוג יכול לתת לי מכתב המלצה? כל עזרה תתקבל בברכה !!!

2. inbal

inbal חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום סלבה,

גם נוירולוג יכול להמליץ על טיפול בקנאביס רפואי. על כאבים נוירופטיים בהחלט ניתן לקבל רישיון לקנאביס. לאחר הבדיקות, כשאתה מדבר שוב עם הנוירולוג שלך אתה יכול להעלות בפניו את העובדה שקראת בפורום על כך שקנאביס רפואי עוזר מאוד להקלה על הכאבים ומה דעתו על כך. יש נוירולוגים שמאוד פתוחים בעניין ויש כאלה שלצערנו עדיין לא... תלוי מי הרופא שלך.
    בכל מקרה, עדיף לא לבוא בדרישה לקנביס, אבל כן בהחלט להעלות את הנושא ולראות מה דעתו.
    חשוב להדגיש שהטיפול התרופתי שניתן לך עד כשיו לא עוזר לך ושאתה ממשיך לסבול מכאבים. עדיף לקבל את ההמלצה דרך נוירולוג ול דרך מרפאת כאב, שם התורים ארוכים יתר וגם ההתוויות של משרד הבריאות בנושא חמורות יותר.

3. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    לבעיות נוירופתיות יש כדורים בשם ליריקה. נראה לי הגיוני שיתנו למי שיש לו בעיות כמו שלך מבחינת מערכת העצבים...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!