1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אם אני קןנה שמן קנאביס של ריק סמפסון בח"ול יתפסו אותי בנמל התעופה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י adam, ‏9/8/13.

1. adam

adam חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חושב לטוס להולנד כדי להשיג השמן של ריק סימפסון שיש לו שם חזק שהוא מרפא את הסרטן בגוף . שיש בו ריכוז גבוה של thc אנתי סרטניות האם יתפסו אותי או שרוב הסכויים שאני יעבור בלי בעיות בנמל התעופה

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אז אתה טס להולנד כדי לקנות שמן קנדי?
    בכל מקרה מינון התחלתי מומלץ לטיפול בסרטן הוא 60 גרם במשך תקופה של שלושה חודשים. 60 גרם זה לא משהו שנכנס לכיס, גם בצורת שמן. שמן מבוסס ממסים נודף ריח קנאביס. לא שונה מלהביא כמות של חשיש.

3. adam

adam חבר חדש

לייקים:
    0
    אז מה לעשות איך אפשר להשיג את השמן ??
    אני לא מוצא זני אנדיקה בארץ אני מוכן לשלם כל סכום רק כדי להשיג את זה
    אבא חולה בסרטן

4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    בארץ יש בעיה ברורה של מינון ואיכות. במידה וזו הדרך בה אתם בוחרים ללכת, אני ממליץ בחום לשקול לעבור, לפחות למס' חודשים, למקום ידידותי לחולים כגון קולורדו או קנדה (שם יש RSO אמתי).
    סביר להניח שזה המקום הנכון להתחיל לגשש: http://phoenixtears.ca

בהצלחה, רפואה שלמה ושבת שלום.

5. adam

adam חבר חדש

לייקים:
    0
    השאלה שלי יש אנדיקה בישראל ??

6. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    כן, אצל המגדלים הרפואיים. הבעיה היא שצריך המון פריחה כדי להפיק מינון סביר של שמן מבוסס ממסים, והמינונים בישראל הם מזעריים.

7. אלכימאי

אלכימאי חבר חדש

לייקים:
    0
    תתקשר ליוסי ממחקר הוא יושב באברבנאל , הוא הביא מכונות חדשות בכדי ליצור את השמן בעל הריכוזיות הגבוהה , נכון להיום אני לא יודע מה קורה אם זה אבל נראה לי שאפשר להתעניין תתקשר תקבע איתו פגישה ושב לדבר איתו בחור טוב , ועם יש בעייה אני פה אנסה לעזור לך כמיטב יכולתי !!!

8. אלכימאי

אלכימאי חבר חדש

לייקים:
    0
    על תעשה טעות למרות שזה שווה את הסיכון , אבא שלך אחרי הכל ואתה תעשה הכל כולל הכל להציל אותו , אבל אני ואתה מבינים את זה ,אלו שאוכפים את החוק לא מעניין אותה חולה והשאר על תקח את הסיכון כי תעצור לא תוכל לעזור לו בכלל אלה רק להוסיף בעיה על בעי יותר גדולה , אל תעשה את זה תחכה לפיתרון ומקסימום הכי רחוק שתלך היא הזמנה ברשת אבל עליך זה יבוא סמים תרתי משמע הם יכינו לך כתב אישום על יבוא

9. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    עם הוא יגיד שזה בשביל אבא שלו המשטרה פה בכלל תזיין אותו ותעשה אותו סוחר
    העצה שלי תביא כמה זרעים אכותיים ותכין באצמך (אין דבר שאתה לא יכול למצוא באינטרנט ) כל זאת תלוי עם יש לך 3 חודש בערך .

#9 niv, ‏15/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏15/8/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!