1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני חייב את העזרה שלכם דחוף!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ההוא משם, ‏19/2/17.

1. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום. לפני כחודש יצא לי להכיר מישהי מבוגרת שחולה בסרטן. היא התלוננה שלא אישרו לה רפואי ושהיא ממש סובלת. מכיוון שהמצב שלה לא מאפשר לה לחפש כיוונים היא פנתה אליי לעזרה כשהיא יודעת שזה הדבר היחיד שיכול לעזור לה. הבאתי לה במקום 5 גרם וזה מאוד עזר לה אבל כידוע זה לא מספיק והיא ממש חייבת את זה. הגענו למסקנה שהיא מוכרחה לגדל. אני לא יכול להזמין זרעים באינטרנט מסיבות מסוימות ושמעתי שיש אנשים טובים שעוזרים ומחלקים זרעים. אני חייב את העזרה שלכם! אם מישהו יכול לתרום איזה 3 זרעים או משהו כזה אני יותר מאשמח ואם זה אפשרי אין לי בעיה גם לתת כסף אפשר פשוט להטמין במקום כלשהו ולהגיד לי. מי שיכול לעזור לי או יודע למי אני יכול לפנות שיגיב כאן. אני ממש מודה לכם!

2. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    תשמע אני אף פעם לא עושה דברים כאלה ובעיקר שאתה לא משתמש שאני בטוח בו אני יכול אולי לעזור בייחור של SUPER LEMON HAZE אבל אני צריך לחשוב איך אני עושה את זה.. תשלח לי הודעה פרטית עוד כמה ימים נראה אם אני יחשוב על משהו אבל שתדע היתי ממליץ על זן CBD

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  3. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה לך! אני ממש אשמח אם תוכל!
    נ.ב. היא אישית התחברה יותר לסאטיבה אבל יכול להיות שאתה צודק

4. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    תשמע אין לי בעיה לסדר אותך בייחור מגנטיקה בת זונה של SLH של גריין האוס אבל אם אתה עושה את זה נתו בתור תרופה אין זה ללכת על זני CBD .נכון זני הTHC יעזרו לסיפמפטומים של הכימו וכולי אבל ממה שמחקרים הוכיחו זה שהCBD זה שמחסל את התאים הסרטניים.שוב אני עדיין לא סגןר איך אני עושה את זה בלי לעבד את חירותי(שלא תבין אותי לא נכון) אבל אם אתה רוצה לעזור לבן אדם חולה אני לא מבין מה הבעיה להזמין ברשת...

5. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    אני לא יכול להזמין באינטרנט מסיבה שאם אני אכתוב אותה כאן יעיפו אותי מהפורום

6. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    בגדול ראיתי לא מזמן זני CBD ב SEEDCITY של 10% CBD שזה אמור להיות פצצה אבל אם בכל זאת מתעקש על THC שזה כולה עוזר לסימטומים נפלה לידי גנטיקה בת זונה אבל היא כולה עוזרת לתופאות לוואי ובצורה שלה היא נוטה יותר לאינדיקה.אין לי בעיה לעשות CUT ושוב דבר איתי בפרטי יקח לי כמה ימים להשריש אותה ואני יצטרך לסוע למקום ניטלרלי בישביל להשאיר לך אותו אבל כל בחשבון שלא יהיה עליו אפילו DNA (אני אומר את זה לכל מקרה אבל אני מתכוון לזה)

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  7. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    תשמע מחר נגיד בשעה שבע בערב שלח לי (אבל בפרטי!) כן ואני מכין ייחור

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  8. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    וואי תודה רבה איזה כיף שיש אנשים כאלה טובים אם יש דרך להחזיר לך טובה איך שהוא בעתיד אני ממש ישמח

9. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    תשמע אני לא מתבייש להגיד את זה אם אתה שוטר אני מבטיח לך שלא יהיה שם שום דבר שיוכל להפליל אותי .אם אתה סתם קטין שמנסה לתפוס ראש אז תדע שהמצפון להחלטה הזאת זה רק עלייך אבל אני מצפה לזה שמאחורי המקלדת עומד בן אדם שבאמת מנסה לעזור לזולת ושוב אני מדגיש שזה לא תרופה וזה יעזור רק לתופאות לוואי בדך אורגנית בלי לפגוע בכבד ושאר הגוף וזה יהיה במקום רנדומלי ואני יתאמץ למצוא איזה חור במקום שבחיים לא יוכל לקשר אותי

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  10. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    אני ממש מבין ושוב תודה על זה שלמרות כל החששות והאפשרויות אתה עדיין בוחר לעזור בלי לצפות לגמול באמת תודה

vvasili אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!