1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני לא מצליח להתמסטל בבקשה עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י the duke, ‏10/2/19.

1. the duke

the duke חבר חדש

לייקים:
    4
    אז ככה במשך שנה הייתי מעשן כל יום עם חבר וידידה והייתי מסטול לגמרי כל פעם. היינו מעשנים רק בחוץ אם זה גן ציבורי או איזה מקום בטבע לפעמים גויינטים אבל לרוב באנג ותמיד הייתי מסטול בטירוף ועוד אז אם הייתי מעשן גויינט בבית לא הייתי מתמסטל הייתי פשוט רגוע ומשוחרר כזה אבל הייתי פיכח ויש לי עוד חבר שגם כשאני מעשן איתו הייתי מתמסטל אבל לא כמו אם החבורה הרגילה שלי. נכנסתי לזוגיות ולקחתי הפסקה של חודשיים שלוש ואז חזרתי והייתי מתמסטל איתם כרגיל. לפני חודש חבר שלי קיבל תיק וקצינה ופשוט הפסקנו. ניסיתי לעשן בבית גויינטים אבל שוב זה לא עשה לי כלום. התחלתי לעשן עם חברה שלי ולא הייתי מתמסטל כלכך. קניתי באנג כי חשבתי שאולי זה קשור לגויינטים ולא לסביבה או החברים וזה באמת עזר הייתי מתמסטל ממש אבל לא כמו פעם. למה זה ככה? גם אם יש את אותה אווירה. מקום. סביבה. אשכרה הכל אותו דבר כמו פעם אני לא מתמסטל אבל אם החבר ההוא נמצא איתי אני הכי מסטול בעולם?

2. AsafRozen99

AsafRozen99 חבר חדש

לייקים:
    0
    הצמח יותר חשוב.
    מה אתה מעשן? איזה זן? ניסית להחליף זן?
    להחליף ספק?

3. the duke

the duke חבר חדש

לייקים:
    4
    כן. כל פעם מסוחר אחר שיש לו זן אחר. עישנתי במקומות שהייתי מעשן עם החבר ההוא ועדיין כלום

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    החבר השפיע עליך לא פחות מהצמח, כמו שאם תשב עם אנשים שאתה צריך להיות איתם רציני וחברים שזה רק צחוקים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!