1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני סובל ממחסור חמור בסאטלה...

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י alonalon, ‏1/11/13.

1. alonalon

alonalon חבר חדש

לייקים:
    0
    מה הסיכוי שאני אקבל אישור ב5 שנים הקרובות?

2. ברק ס

ברק ס חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע, יש אנשים שהוציאו רשיון על דיכאון. אם אתה תופס פסיכיאטר מוצלח, ומשכנע אותו, זה עשוי לעבוד. אני רוצה לראות שמישהו מצליח להוכיח שהדכאון שלך זה בגלל מחוסר בסאטלה ולא כי הילדים בגן היו צוחקים עליך.

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    לפני 12 שנה אמרו לי שעוד 10 שנים יהיה חוקי.. לפי איך שזה מתקדם נראה לי שהוא פיספס בשנתיים שלוש.

4. ברק ס

ברק ס חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יכול להגיד לגביי שאחד השלבים הקריטיים היה לשכנע את עצמי בצדקת הדרך. נכון מאד שכל העסק הזה מסריח ברמות - מה כבר הביג דיל? אנשים רוצים לעשן בסבבה, למה הם צריכים לעשות את עצמם חולים בשביל זה? (לגביי, אגב, אני יכול לאמר שזה 100% רפואי. לא סתם בשביל הסטלה). אבל זה המצב כרגע. אתה רוצה לעשן, אתה צריך אישור. אז תעבוד על עצמך - תמצא מה לא בסדר איתך ואיך אתה מתאים לקריטריונים, ואז המסע לקבלת האישור הוא פשוט להגיע מנקודה א לנקודה ב. זה מסע שיכול לקחת יותר משנה, אז זה מצריך כוחות (וכסף. הרבה כסף). אבל בסופו של דבר - ולי כל הזמן היה את המשפט הזה בראש - יעל גרמן בעצמה אמרה "אני לא מאמינה שיש חולה אחד שזקוק לקנאביס ולא מקבל". פשוט צריך להאמין.

5. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    לא אמרה שאינה מאמינה. קבעה; אין חולה אחד הזקוק לקנאביס רפואי ואינו מקבל(!).

6. ברק ס

ברק ס חבר חדש

לייקים:
    0
    יש גרשיים אחרי "מקבל". את ה'פשוט צריך להאמין' אני הוספתי, לדבריי שלי.
    גרמן אמרה/קבעה את זה מעל בימת הכנסת, ואפשר להזכיר לה או למי ממשרדה את זה בכל הזדמנות רלוונטית.
    ועדיין - אם אתה שואל אותי - כל ה'קנאביס הרפואי' הזה בלוף מארץ הבלופים, שנועד בראש ובראשונה להסית את הדיון הציבורי מלגליזציה ודה-קרמינליזציה לדיון על תועלות רפואיות עבור חולים.
    אני משתף עם זה פעולה כי אני במקרה אחד מאותם חולים, ואני בעד לעזור לאנשים שצריכים את זה הכי הרבה, אבל אם יש לך אנרגיות מיותרות, היה מוטב שתנתב אותן כדי להביא את הלגליזציה והדה-קרמנילזציה עלינו לטובה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!