1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני צריך את העזרה שלכם מה אתם הייתם עושים במקומי ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted5, ‏24/8/14.

1. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אני מתחיל לגדל עוד מעט ויש לי תקציב בדיוק לאדמה מנורה וזרעים עכשיו אני מעדיף לגדל בחדר בארון זה הרבה יותר פשוט
    זה לא שאני לא יכול לגדל בחצר אני גר עם אבא שלי ושתי אחיות וכל הזמן יש אנשים בבית אני מפחד שמישהו יראה
    גידול גרילה בכלל לא בא בחשבון איפה שאני גר אין מטר רבוע אחד של מקום נטוש חח

עכשיו ההטלבות שלי היא כזאת יש לי חבר ממש טוב שאנחנו יושבים כל יום לעשן הוא גם חבר שלי ולא יש עכשיו את הכסף להשקיע בזה רק שהוא לא יכול לגדל בבית שלו כי כבר עשו לו פעמיים חיפוש ויש לו שתי תיקים או יותר על סמים
    אני סומך עליו והכל הוא חבר ממש טוב אני רואה אותו כל יום והוא כבר אמר לי 50 פעם שהוא מוכן לתת לי 1000 שקל להשקיע בגידול ואני יתן לו איזה 15-20 גרם מתי שאני יקצור (לא שזה משנה כן אנחנו גם ככה יושבים כל יום ביחד ומעשנים את מה שיש אחד לשני) אפילו יותר גם עם יצא יבול טוב
    עכשיו אני ממש מפחד להסכים לזה כי מצד אחד אני לא רוצה שאפחד חוץ מאב שלי ידע שאני מגדל מצד שני גם אין לי את הכסף לזה וגם זה נחמד שיש חבר שיודע שאתה מגדל שאפשר להתייעץ איתו או שעם אני צריך איזה משהו וזה.
    זה לא שאני לא סומך עליו או משהו אבל רק המחשבה על זה שמישהו ידע שאני מגדל קצת מלחיץ אותי..

מה אתם אומרים לקחת את הכסף ולהשתתף איתו בגידול ? מה הייתם עושים במקומי ?
    גם יש סיכוי ממש גדול שעם אני יגדל הוא יגלה כמעט 80 אחוז שהוא ידע מיזה כי הוא אצלי כמעט כל יום ועם אני יגדל בארון הוא ישמע את המאווררים או משהו ואז בכלל יצאתי דפוק כי גם גידלתי בתקציב נמוך שהייתי יכול לספר לו מהתחלה ולהשקיע בזה יותר

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני לא הייתי נכנס לעולם הגידול אם הייתי במצבך.
    יש לך הרבה יותר מידי אנשים מסביבך כל הזמן. זה ממש לא רלוונטי שאתה סומך עליהם.
    נשמע כמו מתכון בטוח להיתפס.

שלא לדבר על זה שאין לך כסף להשקעה ראשונית.

אני מציע שתעבוד שנה ותחסוך כסף, תעבור לדירה משלך ותוכל לגדל בראש שקט.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    מסכיפ עפ אגרונום-
    אתה עדיין ילד

4. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    כמה שזה מבאס, מסכים עם כל מילה.

5. Shayusha