1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אפילפסיה וטיפול בקנאביס

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י yam tohar, ‏21/11/14.

1. yam tohar

yam tohar חבר חדש

לייקים:
    0
    מצטערת שאני מעלה כל כך הרבה פוסטים תגובות אני פשוט ממש כואבת בתוך תוכי שאני בחורה שקיבלה פטור מצבא אפילו וביקשתי ערעור להתגייס ושיררתי במדינה שנתיים ואני רק מבקשת את התרופה שלי ולא נותנים לי במדינה שלי שאני שיררתי למענה שיש כאלה שיורקים עליה ושמים עליי פס זה כואב לי וכל כך מעצבן אותי אני רותחת על הממשלה הזאת!!!

פעם הייתי בריאה והיה לי כיף לחיות,
    היום בגלל רופאים שלא מבינים כנראה מה זה אפילפסיה ואומרים לי לקחת כדורים שגורמים למחשבות אובדניות ולירידה במשקל אבל אל תקחי קנאביס כי זה לא עוזר מבחינתם אבל אני מאז שהפסקתי לקחת כדורים ורק מטפלת בעצמי בקנאביס אין לי התקפים ואני אפילו מעלה במשקל אז מי יכול להסביר לי מה עוזר כדורים או צמח מרפא????????? למה לא נותנים לחולה להבריא מהמחלה המזורגגת שאני נלחמת בה כבר 11 שנה אני רק רוצה להבריא!!!!! לא להיות חולה ולקבל התקפים להיות בריאה להשתקם ולבנות את החיים שלי במו ידיי... ואם אתם משרד הבריאות לא תעזרו לי אני ממש לא יכולה לעזור בזה לעצמי... כי אתם אלו שצריכים לחתום כפי שהרופא אמר לי היום במרפאה על המסמכים... אז תחתמו לי על תרופת cbd להבריא ממחלת האפילפסיה (נפילה)... לחזור לחייך לחיות ואולי אפילו למצוא אהבה ולהקים בית ומשפחה, כי בנתייים אני לא רואה את זה קורה באופק אפילו בגלל הצער והכאב שאני חייה!
    תמונות מהתקפים שעברתי על כדורים לא מועילים שגרמו לי להתקפים:

https://www.facebook.com/yamitfo/media_set?set=a.10202137089189056.1073741831.1843092524&type=1

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!