1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אפשרי להכין שמן קנאביס מתפזורת?

הנושא בפורום 'מיצויים: RSO, BHO וכו'' פורסם ע"י Ancore, ‏17/9/18.

1. Ancore

Ancore חבר חדש

לייקים:
    0
    אם כן, כמה גרם תפזורת מומלץ?
    ועוד שאלה, האם האיכות של החומר משפיעה על האיכות/כמות של השמן (לדוגמא: אם אני אשים 5 גרם פרחים איכותיים או 15 גרם תפזורת זה יהיה שווה ערך מבחינת איכות/כמות?)

מקווה שהבנתם את השאלה השניה פשוט קשה לי טיפה לנסח את זה כמו שאני רוצה

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    בעקרון כן.. אך..
    קח בחשבון שאיכות השמן תהיה ירודה באופן משמעותי .. שכן רוב משקל חומר הגלם מורכב מתפזורת (פרחי פופקורן ועלים).
    הכמות תהיה אותה כמות אך בעלת ערך נמוך

3. uzi1955

uzi1955 חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי היקר
    הצטרפתי לצערי למשפחת המחלה הארורה אני רוצה להכין שמן rso וראיתי מדריך רק אין כמויות ואחרי היצור איך להשתמש??? אשמח אום תסביר או תפנה אותי למקרים תודה מראש

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    רפואה שלמה.
    https://www.קנאביס.com/tag/שמן-rso/
    קח קישור לכל הכתבות על השמן. כולל איך מכינים, איך מאחסנים, איך בולעים (מתחת ללשון או על חתיכת פרי) וכו....
    שוב: רפואה שלמה.

5. רון בר נחום

רון בר נחום חבר חדש

לייקים:
    1
    אפשר להכין שמן מתפזורת, בד"כ מיצוי באטנול יעשה מצויין את העבודה.
    רצוי משאבת ואקום, להימנע משאיפת אדים רעילים והפיכת סביבת העבודה לנפיצה. כלומר - אתה!
    בממוצע תפזורת תתן 1/4 מכמות השמן שתפרחת תתן אם זה עלים, וחצי אם זה פרחים קטנים.
    האיכות ירודה , השמן כהה יותר מכיוון שהוא עשיר יותר בכלורופיל, מה שמצויין לשמן rso, אבל פחות טוב לאידוי.
    באופן כללי פחות ממליץ על מיצוי עם אטנול או bho, ותמיד אמליץ במיצוי ללא ממיסים - solventless.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!