1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ארון גידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י OREN1994, ‏3/1/14.

1. OREN1994

OREN1994 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי ,

אני מתכנן להתחיל לגדל בארון בגדים.
    יש לי מדף שפיניתי למעלה רוחב 60-גובה 70 - עומק 60 .

השאלה היא במה להתחיל ומה צריך..
    תאורה- כמה ?

ואם אני מזמין 5 זרעים מנירוונה כמה עציצים צריך ? או שלא מגדלים את כולם ביחד ?

תודה !

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אורן שלום , ברוך הבא ...:) כל גידול מתקבל בברכה
    אך עדיף להתחיל לקרוא מדריכים לפני שמתחילים אחד כזה בשביל למנוע כמה שיותר טעויות של מתחילים ...וגם אם טעית - לא נורא ,כולנו בני אדם בסופו של דבר .
    אך אפשר לנסות לצמצם את מספר הטעויות הקריטיות כבר ע"י קריאת מדריכים כמו אלו : (בעיברית)
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2011/10/מדריך-גידול-קנאביס-מריחואנה-גראס-בבית/

כמו כן כל זרע שמים בעציץ נפרד ואף פעם לא ביחד.
    כשאנו מגדלים קנאביס אנו תמיד שואפים לחקות את הטבע ולכן נדאג שבשלבי הגידול הראשונים הקנאביס יקבל אור "קר" שמדמה את תקופת החורף (פבואר, מרץ, אפריל) – תקופת הצמיחה בטבע וכשנרצה להאיץ בצמח להוציא פרחים נוודא שהוא מקבל או "חם" שמדמה את תקופת הקיץ (אוגוסט ונכנסים לספטמבר-אוקטובר) כשהקנאביס עובר לשלב הפריחה שלו.

אני ממליץ לך על נורת LED - היא מתאימה לאורך כל הגידול. היא יקרה אך אמינה ונשמרת לאורך זמן ואתה יכול לגדל איתה כמה פעמים...וגם אתה יכול לבדוק בפורום "יומן גידול" את הדיון שאני פתחתי עם היומן גידול שלי , אני משתמש בנורת LED ואתה יכול לצפות בתוצאות שיש עד כה .
    אבל בנתיים ,עד שתחליט איזו נורה סופית אתה קונה
    אתה יכול לשים נורת פלורוסנט לבנה עם אור "קר" . (coolwhite) עד שתחליט באיזו נורה להשתמש סופית.

מדריך תאורה בסיסי לגידול מריחואנה בבית - בעיברית לחץ פה

3. OREN1994

OREN1994 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התשובה !!
    שמתי עין על המנורה הזו http://www.hydromarket.co.il/page/בחירת-פתרונות-אוורור-לחדר-הגידול#!grow-lamps/ccxs

הקטע הוא שאני אצטרך להזמין חשמלאי כדי להתקין את זה.
    זה לא חשוד ?

לעטוף את הארון בתרמו פויל ?

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    70 ס"מ גובהה זה לא מספיק!
    הצמח בכיף יגיע ל40-50 ס"מ והמנורה צריכה להיות בערך 40 ס"מ מעל הצמח, לדעתי צריך לפחות מטר וחצי.
    תקנה לכל עציץ מיכל של לפחות 10 ליטר ותשים אדמה מדושנת.
    הלינק למעלה זה לנורות ואתה צריך גם משנק ורפלקטור ולא צריך שום חשמלאי אלא אם אתה מתחת לגיל 10 או סובל מפיגור קשה ביותר.
    אני אישית חושב שאם אתה קונה נורות לד אז כדאי לך לבדוק טוב טוב לפני שאתה קונה כי יש הרבה חרה מסין שמסתובב באינטרנט וגם תתכונן להוצאה יותר גדולה.

בהצלחה!

5. OREN1994

OREN1994 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה !
    מה זה המשנק ?

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
  7. OREN1994

OREN1994 חבר חדש

לייקים:
    0
  8. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    זה הכי זול...אתה צריך את כל אלה במינימום...וזה עוד לא כולל את מערכת הקירור שתצתרך
    בשביל לפלוט את החום שנוצר מהנורה הזו ושתיהיה סירקולציה...
    תתחיל לחשוב על led גם כאופציה ומדובר על מחיר זהה... הוא לא צריך בכלל מערכת קירור רצינית, מספיק סירקולציה של מאוורר קטן או שניים עם קליפסים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!