1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

באילו צורות DXM קיים בארץ?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י lolpingu, ‏11/8/17.

1. lolpingu

lolpingu חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה, אני צריך להשיג DXM. האפקטים הפסיכדליים/דיססוציאטיביים שלו לא מעניינים אותי, אבל יש עדות אנקדוטלית לכך שNMDA antagonists יכולים להפוך (או לפחות להאט) סבילות לסמים דופמינרגיים. אני מעוניין באפקט הזה כי אני צורך adderall (במרשם כמובן) לשם טיפול בדיכאון שלי, שלא הגיב לשום דבר שניסיתי ב10 השנים האחרונות. לצערי, הסם הזה מורכב מאמפטמינים, שהם מאוד ממכרים ואני כבר מתחיל להרגיש ירידה בעוצמה של התרופה הזו במינון שאני לוקח אותה. לקחת הפסקה ממושכת ממנה (כדי להוריד סבילות) זאת לא אופציה כי אני לא מעוניין לחזור לשהות בגהנום ההוא לתקופה ממושכת, ולהעלות את המינון מקרב אותי לנקודה שבה אני אצטרך מנה גבוהה יותר ממה שהרופא שלי יכול לרשום כדי לקבל את ההשפעה שאני צריך.
    לכן אני מאוד נואש לפיתרון שיאפשר לתרופה הזו להמשיך לעבוד בטווח הארוך, כי בלעדיה אני לא ארצה להמשיך לחיות.

2. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    בארץ לפי מה שהבנתי אין DXM בכלל בטרופות, דרך מעולה אחת להשיג DXM זה מALIBABA, מוכרים שם בערך גרם ב3-4$.

לגבי הסיבולת שלך...לא מצאתי שום כתבות שתומכות במה שאמרת, הרוב ממה שמצאתי זה פשוט פרסומים שמתשמשים אחרים כתבו בפורומים, במקומך לא הייתי משלב את שניהם בגלל בעיות פוטנציאליות על הלב.

3. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    TARODEX SYROP

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    יש בסירופי שיעול ללא מרשם. לא ממליצה להגזים עם זה, סתם לא נעים :) .

5. Alex Logos

Alex Logos חבר חדש

לייקים:
    1
    בהחלט לא נעים בצורתו הגומלית, איך יש גם שיטת מיצוי בדוקה (מידע די נדיר) למי שמעוניין.
    חוויה די מעניינת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!