1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

באלי לנסות פעם אחת (: כמה שאלות . . .

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ChillOuT, ‏5/1/14.

1. ChillOuT

ChillOuT חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה חשבתי בזמן האחרון על זה . . . ואני גם רוצה לנסות ירוק .
    הממממ יש כמה דברים שאני חושש מהם את הסייד אפקטס אני יודע אז אני יגיע מוכן עם כל מה שצריך עם במקרה תצוץ לי איזה השפעה של מאנצ' או סטלה גרועה .

בכללי הייתי מסתובב בחברה של מעשנים כבדים אבל של כימי בעיקר וראיתי כמה זה פוגע ולא עישנתי אף פעם חוץ מפעם אחת לניסיון וזה באמת

חרא דבר שבעולם לא נוגע בזבל הזה אנשים חטפו מיזה שריטות שלא מהעולם הזה .

עכשיו השאלה שלי היא כזאת יש לי קשרים להשיג ירוק אבל המחירים מוגזמים יותר מידי 4 גרם באיזה 200 שקל !? . . . זה מחיר הגיוני בכלל?

חבר של אחי הוא סוג של היפי כזה מטייל בכול העולם אוהב טבע וכו , אז הוא מעשן גם ירוק פעם אחת יצא לי לדבר איתו לא מזמן אז הוא הסביר

לי איך לעשן וכו , אבל הבעיה שהוא משיג גרם ב20 שקל ואני משיג 4 גרם ב200 . הוא גם הסביר לי שתקנה רק שאתה רואה את הפרח עצמו

על תקנה כבר מפורר לקססה בחיים לא .

עכשיו מצד אחד אפשר להגיד שאני בדודא כזאת לעשן ככה עם החברה אולי בחורה איתי לשבת בבית בפאנן אבל אני מפחד שזה ידפוק לי

השפעה כמו שעישנתי פעם ראשונה כימי וזאת גם הייתה על הדרך הפעם האחרונה ומאז לא נגעתי , זה פשוט דפק לי את העולם הכול הסתובב כמו ספירלה בצורה מוגזמת כל הדיבורים סביבי נשמעו המומים וכאלו באים כמו הדים כאלה ואז פשוט התנתקתי לא יודע איך קוראים
    לזה בארץ בחול קוראים לזה stoned לא הצלחתי לדבר לא לקום הרגשתי חרא לאיזה שעה וחצי ככה עד שזה התחיל להתפוגג .
    אני יודע שזה גם קורה בקאנביס אבל לא ממש אכפת לי שאני יהיה מנותק ולא יצליח לזוז אני מפחד מהשפעה שתהיה לי תוך כדי שאני מנותק
    כמו שקרה לי עם הכימי .

אז אני רק מחפש לוודא שזה באמת לא יהיה ככה . ועם אפשר גם טווח מחירים .

בכללי דרך קשרים אני יכול להשיג הידרו , רפואי , רגיל . מה הכי כדי ? תודה :)

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    גרם פרח ב-20 ש"ח? להיט. גם 50 ש"ח להיט. אם באיכות טובה, תאגור.

גרם כיום נסחר ב-100-120 ש"ח.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    סביר להניח שאם זה גרם ב-20 שקל זה גראס בררה מסיני, מלא זרעים וחול.
    50 - וואלה אולי יש לחברה שלך כיוון טוב לרפואי או היידרו אז זה קצת יותר זול, כי כמו שהבחור מעליי אמר המחירים הם באיזור ה-100-130 ש"ח לגרם איכותי, לפחות בפעמים הראשונות.

4. ChillOuT

ChillOuT חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי חבר שמשיג רפואי ב50 -70 שקל הוא קונה את זה ממשהו שלצערי זה נשמע טיפה הזוי חולה סרטן . . .

ועוד משהו אני לא יודע עם לבטוח בבנאדם עם זה בא אלי כבר מקוסס זה יכול לבוא בתור כימי ואז הוא דפק אותי :/

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    נתחיל מזה שאתה מתנסח יפה בנושא, ונראה כאילו מבין יותר ממעשן מתחיל ממוצע. זו כבר קרקע טובה בהחלט לעישון ללא תופעות לוואי (כמה שפחות).
    אל תנסה להשוות את מה שקרה לך עם הכימי כי קנאביס וקנבינואידים סינטטיים זה שני חיות שונות לגמרי. תהיה רגוע, תעשן בקטנה ותראה איך משפיע ואז תמשיך.
    לגביי מחירים, החבר של אחיך קצת מבלף אותך, או הסתדר לו על החיים. גרם איכותי ב20 שקל, לא יצא לי לראות בארץ בשנים האחרונות. אלא אם הוא קונה 2 קילו בקבוע. או חבר שמגדל ומפריש לו.
    4 ב200 נשמע זול גם כן, אם כי ניתן למצוא מחיר שכזה אצל דילרים נחמדים שלא מחפשים רק לעשוק.
    היידרו, רפואי , רגיל - הכל שמות של הסוחרים, אתה לא באמת יודע מניין הגיע הפרח עד שלא תדע מי גידל אותו ואיך. אם יש לך כיוון ואתה יודע בוודאות שהוא קנאביס רפואי- לך עליו (היידרו למשל זו רק שיטת גידול במים במקום באדמה, רוב הפרחים בחוץ שנמכרים תחת השם "היידרו" גודלו באדמה).
    וכמו שהזכרת, גם מקנאביס אפשר "להתנתק" - בשביל לא להתנתק, תחפש דווקא פרחים שלא מכילים כמויות גדולות של Thc ודווקא cbd גבוה. thc לפעמים יכול לבלבל מידיי ולכן הרגשת הניתוק.

6. ChillOuT

ChillOuT חבר חדש

לייקים:
    0
    כן כי שוב אני הסתובבתי ומסתובב עדין בחברת מעשנים , ולא נראה לי שחבר של אחי מבלף עלי או משו כי גם הוא שרק התחיל לעשן קנה איזה גרם ב100 שקל
    פעם ואחי השיג לו מחבר שקית מפוצצת בסביבות ה100שקל גם , הבעיה שאחי לא מעשן (או שפעם עישן הוא בחיים לא יגיד לי) ולא נעים לי לדבר עם חברים שלו
    בקשר לזה . וזה היה לפני הרבה שנים 10+ שנה אבל חבר של אחי עד היום מעשן אז לא נראה לי יש לו איך שהוא לעבוד עלי .

אז עם זה טווח מחירים סביר אז תודה רק רציתי לוודות את זה , לא יודע מהאזור שלי (דרום) הסמים שופעים פה במיוחד החום הולך פה חזק כל אחד משיג בקלות קוביות ב10 עד 20 שקל ואצבעות גם יוצאים פה זולים . אבל מה מבאס זה נופל לקטינים והם מעשנים בפומבי חשים וויז קאליפה וזה הורג אותי לראות
    אותם ככה .

אז תודה על ההסבר אחי , אני ידבר בקרוב עם כמה אנשים ואז נסדר איזה ישיבה חמודה חחח

7. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    זה לא דופק שום דבר בגוף אחי אל תפחד מהצמח הזה הוא יעשה לך רק טוב.

8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אם אתה יכול להתארגן מהחבר של אח שלך, תתארגן. בנוסף הייתי קונה גם 4 גרם ב200 שקל.
    אומנם ההשקעה של 220 שקל אבל זה יוצא קצת פחות מ50 שקל לגרם. שווה לנסות.
    כמובן שאל תשכח שהקנאביס בארץ לא באיכות טובה.

9. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אתה מטעה לחינם. הקנאביס בארץ הוא אחלה קנאביס. הכל שאלה של גידול וגנטיקה. חלק גדול מהרפואי בארץ עומד באותה רמה עם אמסטרדם. ורפואי למעשן מתחיל זה כאפות מצלצלות!

10. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    מניסיון איש השאכטה הראשונה שלי בחום היתה פשוט הכי טובה בעולם
    סטלה מבאנג אחד שעוד השתעלתי כמו חמור , הסטלה החזיקה כ4 שעות , וזה בכלל לא כמו הנייס גאי

11. mHui

mHui חבר חדש

לייקים:
    1
    הלוואי והייתי יכול להיות בפעם הראשונה של כל סטלן וסטלן בשביל להסביר לו איך כמה ולמה p:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!