1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בדיקת התאמה לאשה בת 68

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Tps, ‏22/7/15.

1. Tps

Tps חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום

אימי בת ה68 סובלת מאוד מאוד מכאבים בגב ובברכיים.
    שנים היא עם כאבים ומלפני כמעט שנתיים היא כבר לא יכולה לעלות מדרגות והולכת עם הליכון. בשבועיים האחרונים הכאבים שבגב הפכו לבלתי נסבלים. מיותר לציין שהיא כמובן לוקחת המון כדורים ונוטלת 3 כדורי אופטלגין בכל יום על מנת שהיא תוכל לישון. הכדורים לא עושים לה טוב והיא טוענת שיש לה תופעות לוואי.
    שאלתי היא האם קנאביס יכול לעזור? אם כן אז באיזה מינון ואיך שתיטול את התרופה? אמא שלי מעולם לא עישנה סיגריה אפילו.
    האם קנאביס בריא לאנשים מבוגרים (בעיות לחץ דם וכדומה..).
    אני לא מעוניין שהיא תלך למרפאת כאב באיזורנו, כי על פי מה שקראתי הם בעיקר ינסו לתת לה משככים אופיאטים ומשככים אחרים לפני שינסו את האופציה הטבעית. אני חושב שאמא שלי כבר עברה את תקופת הניסיון (לא בהצלחה) עם המשככים הכימיים.
    אשמח לעזור לה בעצמי מבלי שהיא תמתין לאישור (נכון להיום היא לא הגישה אפילו בקשה משום שאין לה מושג שזה קיים).
    ואם רק הייתי יודע שאני יכול לתת לה באיזושהי צורה וזה היה עוזר לה הייתי האדם המאושר על האדמה.
    אני מודע כמובן שבשל הגיל המבוגר אולי כדאי שאימי תעבור בדיקות מקיפות על מנת לבדוק התאמה ושאנחנו לא מסכנים אותה עם הקנאביס, וזה מה שאני מנסה לברר בעיקר.

תודה

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!