1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בנוגע לדישון בשלב מוקדם

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מושבניק, ‏28/4/15.

1. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    אהלן חברים, אני עושה השוואה בין גידול חוץ לגידול פנים במשך כל התהליך וכמות היבול הסופית באותו זמן צמיחה ופריחה.
    כרגע יש לי 2 צמחים בגידול פנים בשלב פריחה מתקדם והתחלתי גידול של 3 עציצים בגידול חוץ
    1 מזן אוטומטי ג'ק הרר נקבי
    1 מזן וונדרוומן רגיל נקבי
    ו1 שאין לי מושג אם זה זכר או נקבה סתם זרע שהיה לי אז ניסיתי
    הם גודלים יפה בנתיים, גובה של כ-5 ס"מ עם עלים יפים ואין תלונות. לגידול פנים שלי התחלתי לדשן רק בשבוע השלישי שראיתי גזע חזק ועלים בריאים.
    השאלה שלי אם אני מתחיל לדשן אותם עכשיו, אני יכול לגרום נזק?כי זה די מרגיש לי כמו לתת המבורגר לתינוק.. אני משתמש בדשנים של ביו. זה לא שלב מוקדם מידי לדישון? לתת להם עוד טיפה זמן לגדול? אני מתכנן להפריח תחת מנורה אחרי חודש וקצת של גידול.
    יש מצב שהדישון יגרום להם לגדול בצורה מהירה יותר? ואם כן, עדיף לדשן כל השקייה מכיוון שזה גידול חוץ? בימים החמים האלה אני משקה כל יום וחצי כי האדמה מתייבשת לגמרי.

תודה :)

#1 מושבניק, ‏28/4/15
    נערך לאחרונה ב: ‏28/4/15
  2. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    הקפצה........

3. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    זה לא מוקדם, זה בסדר. אבל זה תלוי במינון שלך.. כמה הוא ביחס להשקיה?
    תדשן אחת לשתי השקיות ותעלה במינון לאט לאט (תעקוב אחרי התפתחויות במידה ויהיו, וכך תדע).

4. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    2 מל לליטר. העניין הוא שאני עדיין לא משקה ליטר. ככה שחשבתי להתחיל עם 1 מל לחצי ליטר. לא יהיה כבד עלייהם בשלב מוקדם? בנות שבוע בערך..

5. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    בדשן שורשים תדשן עד ליום ה-13-17 (תלוי בקצב התפתחות)
    אחרי שסיימת איתו, תעבור לדשן צמיחה. תתחיל מ-0.25 לחצי ליטר.
    בהצלחה עם הניסוי.

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אפשר להתחיל לדשן אבל במינון נמוך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!