1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה דחופה!!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מישהומישהו, ‏23/8/14.

1. מישהומישהו

מישהומישהו חבר חדש

לייקים:
    0
    כל הסיפור הזה רציני אני לא מסתלבט חשבתי לשאול פה לפני שאני ניגש לרופא.
    אתמול(חמישי)בלילה עישנתי חצי גוינט של הידרו(לא פעם ראשונה) ושתיתי טיפה וודקה עם אקסל.
    עכשיו אני בטוח שהרוב פה מכירים את התחושה הזאת בידיים וברגליים שהם מסטולים תחושה מוזרה נגיד אתם תכניסו יד לכיס אתם תרגישו מוזר כזה ביד אתם לא תרגישו את הכיס רק אחרי כמה שניות או נגיד הרגליים אתם גם תרגישו אותם מוזר כזה חצי רדומות ואחרי כמה שניות תרגישו אם נגעתם איתם במשהו
    עכשיו יצא שעברו כבר 24 שעות והתחושה הזאת בידיים וברגליים לא מפסיקה לי!!!! אני כבר לא מסטול בראש אני רגיל וזה כבר משגע אותי פעמים קודמות שעישנתי הכל היה רגיל עבר לי בבוקר למחרת עכשיו זה לא עוברר ואני לא יודע מה לעשות ואני מישתגע אני חייב פיתרון אם מישהו שמע על כזה דבר שקרה לחבר שלו או שקרה לו או משהו תודה רבה ואני מיצטער שזה ארוך

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הידיים והרגליים הם המקומות האחרונים בגוף שהדם מגיע אליהם
    הם גם המקומות הראשונים שלא יגיע אליהם דם (ומפה האיבוד תחושה) כשקורה משהו לגוף כמו התייבשות (יכול לקרות משתיה) \ התעלפות \ פציעה חמורה (או איבוד של הרבה דם) \ מחלה וכו'...
    אם אתה לא מרגיש את הידיים והרגליים אתה בבעיה רצינית חבר ואתה צריך ללכת לרופא בדחיפות,
    אין לזה קשר בכלל לקנאביס, אולי לאלכוהול - אם אתה שותה הרבה והגוף מתייבש והכבד עובד שעות נוספות.
    החלמה מהירה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!