1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקשה...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Away, ‏6/9/13.

1. Away

Away חבר חדש

לייקים:
    0
    כבר כמה זמן חיי על חברים ואי ידיעה לגביי מתי הפעם הבאה תהיה. עכשיו עברתי לאיזור אשקלון אז בכלל אין על מה לדבר... מחפש כיוון שם באיזור, לא משהו מטורף למשך בערך החצי שנה הקרובה שלי שם. בבקשה ליצור איתי קשר awaysman@gmail.com

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    או שיש יחידה בילוש שלמה על הפרום הזה, או שאנחנו לא קוראים נכון את הכתוב 0.0 והוזים

3. Away

Away חבר חדש

לייקים:
    0
    שמעתי שזה עובד.. באתי לבדוק... לא סומך עליי, לא חייב לכתוב. וואלה אם אתה לא רוצה אל תקח סיכון... אני פשוט בדודה רצינית\ מחפש בכל הדרכים שאני יכול

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    לכל השוטרים שבפורום: לא נראה לי שמישהו יתן לכם פה כיוון... זה לא כאילו שיש אזה בעיה למכור
    וצריך לחפש אנשים למכור להם.
    הרי אתם סידרתם את זה שהמחירים והביקוש ירקיעו לשחקים.
    ולכל הסטלנים שחושבים שתמצאו פה כיוון: נכון שאתם בני 15? או שיש לכם פיגור שיכלי עמוק?

5. Away

Away חבר חדש

לייקים:
    0
    לא פשוט חבר כתב וזה עבד... שוטר אני לא, אבל אני יודע שלהצליח לשכנע אותכם אני לא אצליח. וכמו שכתבתי זה ברירה אחרונה. שמתי את האימייל שלי למי שכותב, אם הוא רוצה אני אתן את הפייסבוק שלי שיאשר את זה... כאן אני לא הולך לכתוב את זה.

6. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    אני מבין אותכם אנשים, כל מי שאומר שאתם שוטרים סתם מניאק, אולי שוטר בעצמו. חבר אמיתי היה מארגן אותך.

7. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    ואללה הכי אני יש לי שלוש מספרים מבן אדם אחד אבל הכל חרא כוונים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!