1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ברוח היובש: דרכים חסכוניות לעשן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ganjaman, ‏20/11/13.

1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    תוכל להביא לי בבקשה אתר שמוכר את הקטן הזה שהראתי לך (אני לא אוהב מכשרים גדולים אחי)
    תודה מראש

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    באתר הזה יש מכשירים קטנים של roor אבל רק ישרים.
    בכל אופן, תחפש..
    תכתוב roor mini bong בגוגל, ואתה תמצא מליון אתרים.

3. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    מכין עוגיות שיש לי זין (ברצינות.. הסטלה מחזיקה אותי הרבה יותר זמן עם אותו כמות חומר)

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    זה מתוך הכתבה שהייתה אבל אם יש לכם ענפים אז לא לזרוק ולהכין שמן קאנביס אולי זה קצת מסוכן לעשות בבית אבל בימינו צריך לקחת סיכון בשביל לחסוך כסף ולקבל סטלה טובה.

5. Roger

Roger חבר חדש

לייקים:
    1
    מאוד מבלבל כל העניין.
    אולי כי קשה למצוא כיוון יציב ולעשות בדיקות רציפות על אותו חומר.
    אני אף פעם לא עובר את היחס של 50:50, שלרוב אני משתדל שזה יהיה באיזור ה60/70 לטובת הקנאביס והפארש 40/30.
    בתקופה האחרונה אני מערבב עם גרינגו (כדי להמנע מהניקוטין וחבריו השטניים בסיגריות)
    אבל שמתי לב שזה מרגיש כאילו הסטלה מגיעה יותר לאט ובעוצמות אחרות. דעות בעניין?
    אה,
    ומאיזושהי סיבה לרוב ערבוב של טבק (וירג'יניה) מרגיש לי הכי יעיל (בכמות של בערך סיגריה על גרם, ממש משתדל שלא יותר מזה).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!