1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גודל העציץ

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י buddy, ‏5/1/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני מגדל תחת נורת led 90w כמה ליטר אדנית אני צריך עכשיו אני מגדל ב10 ליטר וחשבתי להעביר אותו ליותר גדול ורציתי חוות דעת,
    אגב הצמח מייצר לא יותר מ40 גרם לצמח ככה שהוא לא זן שמייצר הרבה כמו 60 ומעלה.

נ.ב: יכול מאוד להיות שאני אעשה יומן גידול, צילמתי תמונות מהיום הראשון עד עכשיו מה שנותר לעשות זה לחכות עוד כדי לראות שיש תוצאות ואז אני לא רואה סיבה למה לא לעשות יומן.

#1 buddy, ‏5/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏5/1/14
  2. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    6 ליטר יספיק לזן כזה

3. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    Buddy ,
    10 ליטר לפי דעתי זה מספיק .. אם אתה רוצה קצת יותר יבול תעביר אותו לאדנית של 14 ליטר .. לא ניראה לי שזה קריטי .

בכל מקרה תעלה כבר את היומן גידול :) אני גם העלתי והתחלתי מהיום הראשון שהוא יצא זה הקטע ביומן שאתה מתעד הכל מההתחלה אחי ועד הסוף.. גם ההתחלה לא פחות חשובה :) וככה רואים את כל הדרך שהיא הכי חשובה.

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני גם מתעד הכל ורושם הכל מהיום הראשון, אבל לפורום אני אעלה את זה עוד כמה ימים או שבוע אחי :\ גם לא ממש מתאפשר לי להעלות את זה למחשב כי זה אצל חבר בפלאפון אני לא רוצה לצלם אצלי כדי להימנע מתמנונים שלך תדע אולי הם גם מרגלים אחריך בפלאפון וגם כי המצלמה לא פועלת.

5. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אני מבין אחי ... תיהיו בטוחים שמשתמשים ומגדלים
    בכאלה טווחים את המשטרה כבר לא מעניינת...כמובן שאם על הדרך יוצא להם אז סבבה אבל הם לא מכוונים לגדלים כאלה
    הם מחפשים בסדר גודל הרבה יותר גדול מ2 עציצים שמישהו מגדל..
    בהצלחה אחי אני אחכה בסובלנות :)

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אל תעביר!
    כל פעם שאתה מעביר הצמח מקבל שוק ו10 ליטר זה מספיק לצמח יפה מאוד.
    אני אישית משתמש ב11 ליטר ויש לי צמח 60 ס"מ.
    בהצלחה ותמשיך לעדכן :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!