1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ג'וינט של ירוק נקי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י daniel1401, ‏24/7/14.

1. daniel1401

daniel1401 חבר חדש

לייקים:
    0
    אתמול עשיתי ג'וניט של ירוק נקי פעם ראשונה והוא לא נדלק כאילו נדלק לשנייה וזהו..
    הוא בעיקר שרף את הנייר ופשוט הפך את הירוק לשחור וזהו ובקושי נכנס לי עשן לגוף.
    תוך שתי שכטות הכל ניהיה שחור והנייר נשרף.
    למה זה ?

2. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    אולי החומר לא היה מיובש כמו שצריך

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    גם לי קרה אותו דבר אתמול חבר קנה חומר ממישהו והם גם לא גזמו את זה טוב בכלל והיה קשה להדליק את זה וזה גם לא נשרף טוב, כמו שהבחור מעליי רשם כנראה החומר לא התייבש טוב.

4. daniel1401

daniel1401 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יכול לייבש אותו איכשהו ?

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    יותר ממחצית מהגראס שמסתובב היום בחוץ זה קנאביס שקטפו לפני כמה ימים, העניין מצריך פחות התעסקות והמתנה מסוכנת מצד המגדלים וצד שני מניב רווחים יפים לכיס כשאתם משלמים על גרמים של מים במקום עשב.

מה שיוצא זה שלפעמים הגראס לא מיובש כראוי, ולפעמים גם כשהוא מיובש, זה לא מספיק.
    לשן ג'ויינט ירוק נקי מבלי שייכבה ולגרום לו שישרף בצורה אחידה יחד עם הנייר ולא משנה מה עובי הג'ויינט - אך ורק קנאביס שעבר "קיורינג" , שזה אומר ישב בצנצנת / קופסא אטומה לאחר הייבוש ההתחלתי במשך כחודש לפחות ועבר את התהליך אשר גורם לו להישרף כראוי, ולתת טעם וריח משובחים יותר.

עצוב שאני הולך להגיד את זה כי אני הכי נגד, אבל אין ברירה, כשהקנאביס לא קראנצ'י ומתפורר לכם בידיים עם קצת התעסקות והוא מצריך עבודת מספריים רבה - הוא גם צמא לטבק שיעזור לו לבעור.

נייר גלגול גם משחק תפקיד כמעשנים נקי, raw זאת החברה המומלצת מבחינתי. יש ממש הבדל של שמיים וארץ בינם לבין ocb לדוג'.
    האחידות שבשריפה מושלמת בraw (החומים אפילו טובים עוד יותר) .

עריכה: ראיתי ששאלת לגבי אם אפשר לייבש אותו איכשהו.
    אני לא יודע מה מצב הפרח וכמה הוא רטוב/לח .
    מכיוון ואני מיח שאתה רוצה לייבש אותו במהירות ולעשן הייתי ממליץ על לשים אותו על הממיר של הוט/יס במהלך הלילה או . בתנור על 40 מעלות לאיזה שעה.
    לא מבטיח לך עישון מושלם, אבל הוא בהחלט יהיה עדיף על לעשן את הפרח במצבו עכשיו לפי מה שאתה טוען.

#5 Pandora's Box, ‏24/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏24/7/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!