1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ביתי יהיה ה life sever של קהילת המעשנים בארץ אבל יש עם זה מספר בעיות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י balulu, ‏26/9/14.

1. balulu

balulu חבר חדש

לייקים:
    0
    אני נרשמתי זה עתה לפורום מכיוון שכלל לא ידעתי על קיומו קודם לכן, לפיכך אם כבר קיימתם את הדיון הזה אנא סלחו לי.

אני מאוד מאמין בגידול ביתי ושמח שיותר ויותר אנשים עושים זאת כך על פניו יש יותר מה לעשן לכולם, אבל יש עם זה בעיה פשוטה- לא כולם יכולים לגדל, לא כי זה כזה מסובך. זה דורש תרגול אבל זה אפשרי. הבעיה היא שיש המון שוכרים דירות במקומות שאי אפשר לגדל מפאת הריח או שפשוט עקב מחירי נדל"ן כל כך גבוהים שאנשים שוכרים מקומות קטנים מדי מכדי להכניס את כל הציוד ועוד לשמור על הריח שלא יצא החוצה. השאלה היא איך פותרים את זה לכולם. איך מורידים את מחירי הקאנביס ברחוב למחירים שפויים כדי שכולם יהנו. בואו נכניס את זה לראש שלנו. מעשנים קטנים כבר לא מעניינם של המשטרה או שלפחות זה הולך למקום הזה. אנחנו צריכים להתחיל לדאוג לעצמו, ליצור ערבות הדדית גם בתחום הזה, ודווקא בתחום הזה שמייצג יותר מכל את עקרונות האחווה והשיתוף. הקאנביס ושילובו בחברה הוא חוד החנית של המאבק למען שיוויון וכלכלה הוגנת, חלוקה שווה לכולם.
    חייבים להוריד את מחירי הקאנביס הביתי ולהפוך אותו לנגיש לכולם.

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    לא יורידו את המחירים עד שלא תהיה לגליזציה ואז זה כבר לא יהיה רלוונטי כי אנשים ילכו למקומות עם הסמכה כדי לקנות ולא יקנו מהשוק האפור יותר.
    יש יותר מדי תחרות היום בשוק, ברור שאם ספק אחד יוריד את המחיר נניח ל80 וכולם יתחילו לקנות אצלו אבל החומר יגמר מהר או שיהיה באיכות גרוע כי אף אחד לא טמבל מספיק כדי להשקיע ולגדל כמו שצריך ולמכור בפחות ממה שאחרים מוחרים במיוחד אם יש סיכוי שהחומר שלהם גרוע יותר ואז יוצא שהוא מוכר חומר טוב בפחות כסף ואם הוא היה מוכר אותו במחיר הרגיל אז הוא היה מרוויח יותר, בקיצור תשכח מזה שיורידו את המחירים מתישהו כי זה לא יקרה.
    המלצה שלי היא שכל אחד יגדל לעצמו ואם אי אפשר אז שימצא פיתרון אחר אם המחיר גבוה לו מדי, כמו גידול גרילה או שאולי יש לו חבר שיכול לגדל והוא ישים חצי מהכסף על הציוד וככה גם יתחלק על חצי מהחומר.

3. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    שטויוט אתה חושב שעם יהיה לגיליזציה זה אומר שאפחד לא יקנה מסוחרים ברחוב ? זה יעלה את המודעות ואנשים יתחילו יותר לגדל יהיה חומרים טובים יותר בשוק . ואני הולנדי במקור בן דודה שלי בהולנד אמר לי שרק ''פראירים'' קונים מקופי שופ יש סוחרים ברחוב קושים למינהם שמוכרים ביותר זול וחומרים טובים .בקשר לגידול ביתי אפשרי או לא תמיד יש פיתרונות גידול גרילה לדעתי זה מאוד קשה מכוון שאתה צריך תמיד ללכת להשקות את הצמח עד למקום שלך ולקחת מים ובחורף אני לא יודע עם זה אפשרי בכלל לגדל בחוץ . קצת בעיתי אבל אני לא רואה שום סיבה לא לגדל בבית הריח סבבה אני מסניף את הצמח שלי כל יום

4. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    הוא התכוון לריח בקטע שאחרים יכולים להריח ולהתקשר למשטרע

5. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    בשביל שהמחיר ירד צריך יותר חומר מאשר הביקוש (משהו שלא כל כך רלונטי) וכמו שnad אמר ליגליזציה רק תגביר תמודעות,אולי תשבור את tabo אבל בגדול המדינה פשוט יזינו תמגדל במס גבוהה כך שהמחיר לא ממש ישתנה בכל זאת אני מקווה שאני טועה ומקווה שנזכה ליראות תיום הזה (שגם זה לא כל כך רלונטי) ובינתיים מחכה שה URBAN POISION שלי יגדל חחח

#5 GanjaFarmer, ‏28/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏28/9/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!