1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון תנאים ירודים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dambaldor, ‏20/12/14.

1. dambaldor

dambaldor חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה.... נמאס לי כבר לחפש כיוון, לפחד שזה לא סמוי, שהוא ירגיש בטוח איתי, לא יזיין אותי בחומר, במשקל, בזמנים והחלטתי לעשות החלטה.... היו לי כמה זרעים שקיבלתי מתנה ממישהו מתישהו( לא ידוע זן) ופתאום מצאתי אותם בארון.
    הנבטתי את הזרעים בתוך קופסת פלסטיק כאשר הזרעים מכוסים בנייר סופג רטוב מלמעלה ומלמטה, כעבור יום וחצי בדקתי אותם וכבר לשניים מתוך 3 הזרעים ששתלתי יצא זנב קטן ולבן.
    העברתי את הזרעים עם הזנב אחד לכוס קלקר עם אדמת גינון ואת השני ישר לגינה( פחות או יותר ויתרתי עליו כי רציתי לנסות רק עם אחד) את החמוד שבגינה דאגתי להשקות והוא היה באזור עם הרבה שמש (יחסית לתקופה) אבל לא התרומם מעבר לאדמה. את הזרע בכוס שמתי באיזור גידול שלי (מאולתר לגמרי) שהוא בערך 100 מטר אבל אני מתכוון להשתמש בחלק קטן מוסתר רק לעציץ אחד. מעליו שמתי מנורת פלורסנט כפולה רגילה (לא t5) ומאוורר קליפס קטן, לאחר כמה ימים הזרע היפה בצבץ מהאדמה ואני קיבלתי אותו במחיאות כפיים ובבלדות אהבה, שבוע לאחר מכן שהוא היה בערך 4 ס"מ העברתי אותו לעציץ גדול יותר את אותה סוג אדמה כאשר התהליך עבר חלק! מאז עברו כשבועיים והוא גדל רק 2 ס"מ בימים שלאחר המעבר לעציץ ומיד לאחר מכן הפסיק לגדול... למישהו יש אולי השערה מה קרה לאהובת הספן?

2. KavkazSoul-

KavkazSoul- קנאביסט

לייקים:
    6
    לא ברור מה קרה איתה
    באיזה אופן אתה משקה וכמה ?
    האם אתה מדשן וכמה ?
    האם האדמה שלך לא דחוסה מדי ? (שזאת דרך אגב הייתה הבעיה שלי)

3. dambaldor

dambaldor חבר חדש

לייקים:
    0
    אני משקה את האדמה עם מי ברז עד שיוצא קצת מים מתחתית העציץ ורק כאשר האדמה יבשה בערך פעם ביומיים שלושה. אני לא משתמש בדשנים כרגע ומקווה גם לא להשתמש בהמשך. והאדמה היא אדמה קנויה ואוירית...

4. KavkazSoul-

KavkazSoul- קנאביסט

לייקים:
    6
    מה גודל העציץ שלך ?
    וכמה ליטר זה עד שיוצא מים מהתחתית ?

5. dambaldor

dambaldor חבר חדש

לייקים:
    0
    העציץ הוא בערך 6-7 ליטר ואני משקה בקצת פחות מליטר בערך 0.9.

6. KavkazSoul-

KavkazSoul- קנאביסט

לייקים:
    6
    אופן השקייה שלך בסדר גמור ... קשה לי להבין למה הצמח לא מתפתח ....
    מה היא התאורה בחדר הגידול שלך (וכמה וואט)
    ובכל זאת תכניס את האצבע לתוך האדמה תבדוק אם לדעתך קל לשורשים לחדור את האדמה

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תמונה תמונה תמונה.

8. dambaldor

dambaldor חבר חדש

לייקים:
    0
    המנורה היא נורה ביתית פשוטה (פלורסנט) רק שניים.
    אני אעלה תמונה בהמשך... הוא נראה בדיוק אותו דבר כמו אחרי שבוע כאילו הוא נתקע בלי שינוי.

9. dambaldor

dambaldor חבר חדש

לייקים:
    0
    כרגע קניתי לאהובת הספן עוד נורה... eurolux t4 spiral e27 למנורה יש הספק של 50w ו3450 lom...
    אתם חושבים שהיא ביחד עם הפלורסנטים יצליחו לעשות את עבודת הגדילה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!