1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י daniel1401, ‏24/8/14.

1. daniel1401

daniel1401 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מתכוון לגדל כי ממש נמאס לי לשלם 100 שקל על גרם של חומר ששווה לתחת !
    והחלטתי לגדל lowryder ורציתי לשאול כמה שאלות.

1.מאיזה אתר הכי כדאי להזמין אני רוצה משהו כמו זרע אחד או 3 לא יותר
    2. מישהו גידל או עישן את הזן הזה ויכול לתת לי חוות דעת ?
    3.לפי מה שאני יודע זה זן ממש עמיד רציתי לדעת מה יקרה אם אני יגדל אותו בלי דשנים
    4.כמה thc יש בו ?
    5.איזה אדמה מומלץ לשים לו וכמה ? אני מתכוון לגדל גידול גרילה
    6. כל כמה זמן צריך להשקות וכמה ליטר לכל צמח ?

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. יש חברות שמאפשרות לזמין זרעים בודדים, אני די בטוח שיש מינימום של 5 זרעים לזמנה -אנהי לא מבין למה שתיקח את הסיכון הזה של להזמין זרעים רק בשביל 2 זרעים, מציע בחום שתהיה "לארג'" ותיקח כבר חבילה של חמש:

חברות זרעים מומלצות

2. חבר גידל - אני עישנתי :)

גידול קל ונוח, מבחינת ההשפעה זה רחוק מלהיות הדבר הכי מפוצץ שעישנתי אבל בהחלט אחלה שאכטה.

3. תלוי במצע הגידול שלך, מה גם שבגלל שזה זן אוטומטי עם מחזור חיים קצר יחסית סביר להניח שלא יהיה לך יותר מידי בעיות של דישון, בכל מקרה כאמור אתה יכול להוסיף לאדמה דשן אורגני בשחרור איטי:

חקלאות בר קיימא: גידול קנאביס אורגני משובח

4. ה-lowryder הראשון הוא בסביבות ה-12% THC.

5. ממליץ לקחת אדמה של טוף מרום גולן, לערבב אותה עם כ-25% - 30% פרלייט ולהוסיף עוד 25% - 30% דשן אורגני בדמות קומפוסט או הומוס (שים לב לגבי ההומוס כי יש יצרנים הטוענים שההומוס שלהם "חזק" מהרגיל ולכן הם ממליצים להכניס רק 15%).

6. באופן כללי מומלץ לשמור על מחזוריות של לח-יבש. תכניס אצבע לאדמה ותראה מה המצב, אל תשקה אם האדמה עדיין לחה מאוד.

ממליץ בחום לקרוא עוד מידע בנוגע לגידול, לא חסר:

כל המידע הבסיסי על גידול קנאביס - האשכול הזה יחסוך לכם הרבה מאוד זמן!

בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!