1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דמיאנה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י greenmind, ‏27/2/14.

1. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    קראתי קצת על הצמח הזה והבנתי שיש לו השפעות חיוביות על הגוף, וגם שאין לו השפעה פסיכואקטיבית... אבל כמעט כל מה שקראתי היה באתרים שמוכרים את הצמח, אז זה לא בטוח אמין.
    רציתי לשאול אם אולי אנשים בפורום יכולים לספר קצת על מה זה עושה כששותים אותו בתה, או מה זה עושה בעישון? התמכרות קיימת?
    והשאלה הגדולה מאיפה אפשר לקנות אותו נקי?! אני מתכנן לעשות ממנו תחליף טבק, וגם לעשן אותו מידי פעם במקום סיגריה רגילה אם אחרי כמה ניסיונות אני אראה שזה דווקא נחמד, כי הטבק מתחיל להגעיל אותי כבר.
    מה שמוכרים כחליטות של תה מתאים גם לעישון? או שאלו שיטות שונות קיורינג?

2. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    זה סתם חרטא מה שכתוב שזה עושה.. זה במינונים גבוהים מאוד מאוד מאוד
    בכללי הוא משתמש בתחליף לטבק בגלל שהוא לא חזק וטעם עשבי טוב כזה
    ותקנה מפטריית הקסם נקי:
    http://www.magicmushroom.co.il/190531/Damiana-דמיאנה

(לחילופין אתה יכול לקנות גם במשקל מחנויות טבע כמו ניצת הדובדבן או עדן טבע מרקט)

3. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    כלום ושום דבר טעם של נייס גיא לא יותר

4. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    לנייס גאי יש טעם של דמיאנה, לא ההפך..

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    טוב אז מבחינת הרגשה זה לא עושה כלום? פשוט עשן בלי נוקוטין? טעים לפחות? חחח ולגבי החליטה לתה, אפשר לעשן אותה? יש המלצות אחרות לצמח שיותר זורם לעישון במקום טבק ויש לו טעם טוב?

6. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    חשבתי שמפיקים דמיאנה מצמח הנייס גיא כנראה שטעיתי..

7. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    לא עושה כלום.. זה תחליף טבק
    טעים? עשבי כזה.. אין לו הרבה "טעם"
    ויש איזה אשכול פה עם מה מקססים תקרא קצת.. יש תחליף טבק שנקרא גרינגו שגם הולך חזק היום.. תערובת של כל מיני צמחים אנערף מנגו פסיפלורה משהו כזה
    חלק אוהבים חלק לא.. ממליץ על דמיאנה.
    ולא הבנתי את השאלה של התה.. אפשר לעשות מהדמיאנה תה אם זה מה שאתה שואל

8. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    ששאלתי על תה התכוונתי לשאול אם מה שמוכרים בטבע מרקט למשל בתור תה מתאים לעישון? אם כן אז מחר אני אקפוץ לניצת הדובדבן יביא איזה כמה גרמים, מקסימום אני יכין מזה תה בסוף :)

9. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אשתי נהגה לעשן את זה. בכמויות גדולות טענה שזה קצת מרגיע, עם דגש על קצת. שקית של 50 גרם תעלה לך בחנויות הטבע 25 שקל, ואפשר לעשן את זה, לשתות את זה או לפורר את זה בדוגלי - מה שבא לך. רק קח בחשבון שזה באמת ממש חלש, אל תצפה לניסים ונפלאות.

אגב, הסיבה שעושים את הנייס גאי על בסיס דמיאנה (מתיזים את הקנבואיד הסינטטי על עלי דמיאנה) היא גם בגלל שהאפקט המרגיע שלה אמור לסתור במעט את האפקט של הקנבואיד הסינטי, וגם בגלל שזה פשוט מאוד - זול :)

10. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    וכנראה גם בגלל שהטעם שלו בעישון טיפה מזכיר ירוק, עכשי קניתי וגלגלתי לי באוטו בדרך הביתה. אין לו השפעות אמיתיות אבל הוא כן טיפ טיפה מרגיע. בכל מקרה הסיגריה הכי מגעילה שגלגלתי בחיים, העלים יבשים מידי וגדולים אז הסיגרי אוורירית וחונקת. עכשיו לקחת כמות קטנה, ריסקתי את העלים ושמתי חתיכת לבד לחה בפנים כדי לתת טיפה לחות שיתעשן נורמלי, זה יכול להיות דווקא נחמד במקום סיגריה רגילה.

11. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אחלה דבר (הקטע עם הבד),
    יש בקיוסקים אבנים כאלה שאתה שם במים ואז שם אותם באותה צנצנת עם הטבק (או מה שזה לא יהיה) וזה עושה את אותה עבודה, מחלקים את זה בחינם בד"כ,
    אני שם כמה קליפות של לימון\תפוז\קלמנטינה, משאיר את זה ללילה (לא יותר שלא יקבל עובש) וזה נותן טעם ממש טוב .

12. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    לאבן שאמרת קוראים אבן לחות ובאזור אצלנו באמת מחלקים חינם בקיוסקים
    ומחזק את מה שאמרת עם הקליפה, אני עושה את זה עם קליפות של תפוז וזה נותן ארומה נפלאה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!