1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הגיע המשלוח מסידסמן

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י Dan d, ‏6/6/16.

1. Dan d

Dan d חבר חדש

לייקים:
    7
    אני רואה שהרבה שואלים אז אני ישתף

לפני 18 ימים עשיתי הזמנה דרך סידסמן ל9 זרעים.. במעמד ההזמנה קיבלתי 2נוספים במתנה אז נהיה סך הכל 11

בחרתי במשלוח מוסתר לתיבת דואר שהיא לא שלי תחת שם בדוי..

שילמתי באמצעות ויזה שקלית הם שלחו לי מייל בתגובה שהם לא מקבלים ויזה כזאת .. השבתי להם במייל שזו ויזה ללא שם במיוחד לאנונימיות וצילמתי להם את הכרטיס ורק אז הם אישרו

היום בבוקר לאחר 18 ימיםעלה חיוך על פניי שראיתי מעטפה חומה מחכה בתיבת הדואר.. לכבוד השם שרשמתי בהזמנה..

אני חייב לציין שביקשתי משלוח מוסתר ושילמתי עבור משלוח מוסתר .. המשלוח בפועל לא היה מוסתר בכלל זאת פשוט הייתה מעטפה עם קטנים בפנים ...קצת כעסתי אבל ברגע כזה קשה לשמור טינה

במקום ה2 מתנה הם שלחו לי 3 מתנה

סהכ אני מרוצה ... הגיע ללא בעיות והשירות היה מצויין כל מייל ששלחתי קיבלתי תגובה...

**אני רק מציין שבגלל שגידול כזה לא חוקי בארץ אני זורק הכל לפח ומעולם לא גידלתי ואין לי כוונה לגדל דבר שאינו חוקי**

דודה אוהב/ת את זה.
  2. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    אפשר לחזור לנשום? :) תודה ובהצלחה!

3. RanHa

RanHa חבר חדש

לייקים:
    18
    כלכך מיותרת הפיסקה האחרונה שלך ....

דודה אוהב/ת את זה.
  4. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    בהצלחה חבר

5. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    אז מה אני צריך לעשות אים הויזה שקלית הם מקבלים או לא או שאני גם יצתרך לידלוח להם תמונה של הויזה תגיד הם מקבלים אמריקן אקספרס

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!