1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנה מוצלחת מ seed city

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י natan, ‏25/6/14.

1. natan

natan חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה לשתף בהזמנה מוצלחת שביצעתי מ seed city
    אציין שמדובר בהזמנה ראשונה. נכנסתי לאתר ובחרתי לי זרעים שמתאימים למגדל המתחיל.
    בחרתי מספר זרעים, כולם נקביים ואוטומטים, השתדלתי לבחור זנים שיהיו בעלי יבול מספק אך עם זאת נמוכים וקטנים.
    המשלוח הגיע תוך פחות משבועיים בדואר רשום, ללא כל בעיות, כמובן במשלוח מוסתר.
    מחזור גידול ראשון נגמר תוך חודשיים ואני חייב לציין שהחומר פצצה!!! (+speed and sweet).

כנראה שבקרוב אזמין שוב מ seed city, הזרעים איכותיים והשרות לקוחות מצויין!

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    שמחים לשמוע :)

תוכל לפרט על האופציה הספציפית למשלוח שהגדרת להם באתר?

כמו-כן שאתה אומר "דואר רשום" אתה מתכוון לזה שהיית צריך לאסוף את החבילה מבית הדואר?

3. natan

natan חבר חדש

לייקים:
    0
    יש להם אופציה למשלוח דיסקרטי שבו הם מפרידים את הזרעים מהעטיפה המקורית ואורזים מחדש, המשלוח באחריות ואם הוא לא מגיע אליך, או שתקבל החזר כספי מלא או שישלחו לך חבילה חדשה. דואר רשום הכוונה שהבאתי את זה מבית הדואר כי החבילה הייתה גדולה מדיי לתא. דרך אגב התשלום היה באשראי- מומלץ לשלוח לשרות לקוחות מייל בנושא, אתה תופתע מהמהירות תגובה ומהאדיבות (בכל זאת הם מרוויחים מזה)

4. natan

natan חבר חדש

לייקים:
    0
    שכחתי לציין שבגלל שמדובר במשלוח עם אחריות המחיר טיפה גבוה יותר אבל לדעתי שווה את זה

5. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    שמעו הזמנתי מהם לפני עשרה ימים . כמה זמן לקח לכם עד שהגיע ?

6. dr.grispoon

dr.grispoon Banned

לייקים:
    0
    הזמנתי מהם פעם אחת לקח בול 10 יום אבל אולי בגלל המצב הביטחוני לא מחלקים דואר

7. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    בחרתם משלוח עם מספר מעקב או בלי?

8. ג'סי

ג'סי חבר חדש

לייקים:
    0
    seed city ממש בסדר עם שירות לקוחות מעולה!!

מספר טיפים שישאירו אתכם בטוחים:

1. בהזמנה תספקו שם בדוי לחלוטין ללא שום קשר לשם האמיתי שלכם. כתובת כמובן אמיתית.
    2. אל תשאירו מספר טלפון ליצירת קשר, אין כל צורך בזה.
    3. העברה רק במזומן דרך דואר ישראל. תבקשו העברה ג'ירו שכל העמלות עליכם (אני חושב שזה OUR) ככה שהסכום המדוייק יגיע לספק.
    4. אל תשתמשו בכתובת מייל שלכם אלא תפתחו כתובת מייל נוספת כגון safe-mail הישראלי או tor mail ואם אתם רוצים ללכת הרבה יותר רחוק יש שירותים באמת מאובטחים בתשלום...
    5. הכי חשוב, דברו עם הדוור הקבוע שלכם ותודיעו לו שביצעתם הזמנה של משהו מאיביי והספק שלך לכם מייל שבטעות הוא עשה הצלבה בשמות בין ההזמנה שלכם להזמנה של מישהו אחר. כך תכינו את הדוור להגעת המעטפה אם השם שהמצאתם...

דבר אחרון, אל תעשו יותר מידי שטויות ברשת בהסתמך על דפדפן Tor. הוא לא כזה מאובטח ומוצפן כמו שמוכרים לאנשים פה. אני אומר את זה מהמון ניסיון...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!