1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

היו לי הזיות.. כנסו

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י אנונימי7838, ‏28/10/18.

1. אנונימי7838

אנונימי7838 חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה אתמול (יום שישי) היינו כמה חברים בבית של חבר ועישנתי פייסל ובהתחלה הרגשתי רגיל אבל כמה דקות אחרי זה התחילו לי הזיות והרגשתי שאני במדבר והתחלתי להתגרד עכשיו אני בקושי זוכר משהו וחברים שלי אמרו לי שהתחרפנתי שם. לא שתיתי לפני אכלתי לפני ולא קרה שום דבר לפני זה. אני בדרך כלל לא מקבל כאלה דברים ולא יודע מה עבר עלי.
    תודה לעונים

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה בטוח שנתנו לך לעשן קנאביס? אם כן, זכית. אתה מבין האנשים הבודדים בעולם שזכו לחוש דמיון מפותח עד לרמה כזו. תהנה מזה כל עוד אתה יכול!

במידה ונתנו לך לעשן חומר אחר, נניח סלוויה, שעלולה לעורר תופעות דומות למה שציינת, תחליף את החברים.

MrT אוהב/ת את זה.
  3. Benjanana

Benjanana חבר חדש

לייקים:
    0
    קורה אחי,עישנתי פעם אחת 2 ראשים רצופים של רומא. נכנסתי לאותו טריפ,רק שאני ריחפתי בין העננים וכאילו ראיתי את כולם למטה והתנהגתי מוזר,משצפה מהצד.גם החברים שלי חשבו שהתחרפנתי,אחרי 20 דק' זה עבר ואני בעצמי לא הבנתי מה קרה שם.ורק זכרתי איפה הייתי מבלי לדעת מה עשיתי בזמן הזה.
    צריך לדעת את הגבולות ולא למתוח אותם זה הכל.

4. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    קנאביס זה לא סם שמעורר הזיות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!