1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הליקובטור

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י eliran, ‏2/2/14.

1. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    שלום לכולם ,אני סובל מבעיית חיידק קיבה שנקרא הליקובטור (החיידק היחידי שמסוגל לחיות עם חומציותה של הקיבה )
    החיידק גרם לי לאולקוס (פצע בקיבה ) שגורם לי לכאבים די חרפים בבטן העליונה , שלפעמיים אפילו מגיעים לקוצרי נשימה מרוב שריפה .
    ניסיתי המון כדורים וסוגי אנטיביוטיקה שונים שרופאים המליצו , אך כל פעם שעשיתי בדיקת נשיפה , נדהמתי לגלות שהחיידק הקשה הזה מצליח לשרוד את הכל .
    רציתי לדעת אם אני זכאי לטיפול במריחואנה רפואית , הכאב התוקף הזה מגיע אחת ליומיים לפחות וזה באמת בלתי נסבל , הרופאים כבר הרימו ידיים מה עוד אפשר לעשות ?
    תודה רבה

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    שאלה מאוד מעניינת.

אני לא בטוח שקיימים מחקרים קלינים (מדעיים) בנושא, אך מחיפוש קצר בגוגל:
    http://medicalmarijuana.com/medical-marijuana-treatments/Peptic-Ulcer
    בערך באמצע העמוד, רשום שמיכוון שיש הרבה רצפטורים לקנאביס באיזור הקיבה, עישון של הצמח גורם להפרשה פחותה של חומצה לקיבה.
    אמור להקל על הסימפטומים של קיב בקיבה.

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מאחר וסבלתי מאותו חיידק בדיוק אומר שאכן קנאביס עוזר, ולא צריך שום מחקר שיוכיח לי את זה.
    מה שכן, ברגע שיש את החיידק ואתה מתרגל לעשן בשביל להעביר את תופעות הלוואי. כשלא תעשן זה רק יחמיר לצערי.
    הדרך הכי טובה היא לטפל בזה גם בעזרת עישון וגם בעזרת תזונה נכונה ולצערי הרב טיפול אנטיביוטי שברוב המקרים הורג את החיידק, עם כמה שאני נגד אנטיביוטיקה , רק זה ושינוי תזונתי עזר לי. אבל אז התחילה בעיה אחרת, במעי . . סאוחתו מרפי הזה

ד.א אומרים הליקובקטר (פילורי)

ועוד ד.א כי שמתי לב שלא ענו לך בכלל על השאלה, לא אתה לא זכאי למריחואנה רפואית . .:(

#3 Pandora's Box, ‏2/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/2/14
  4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לפי דעתי זה הכל עניין של משחק
    אולי הליקובקטר לא נמצא ברשימת ההתוויות (המזורגגת) אבל אתה סובל מכאבים בעקבות זה וכאב כן נמצא,
    חוץ מזה תמיד יש "חריגים" (אני מתכוון בשביל משחק הבריאות, כמובן שקנאביס יעזור כמעט לכל מחלה)
    אתה יכול לנסות ולהגיד שכשאתה מעשן אתה מרגיש טוב

5. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    תודה רבה לכם :]

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!