1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הנסיון שלי עם אסיד

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י buddy, ‏15/12/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אהלן, למרות האזהרות שקיבלתי מרוב חברי הפורום החלטתי ללכת על זה כי אם להגיד את האמת הייתי נעול על זה כבר די הרבה זמן והרגשתי מוכן לנסות.
    אז ככה, הייתי במסיבת טבע ואכלתי בלילה קרטון של קישקשתא (לא מר, הסוחר טען שזה 150 מיליגרם) עשיתי גם כמה ראשים ושתי שוטים של וודקה, לקח לזה יותר משעה להיפתח כנראה כי זו פעם ראשונה.. רקדתי כל הלילה עם הפסקות כמובן, ג'וינט פה ושם, היה לי טריפ טוב בלי יותר מדי ויזואלים, רק צבעים, ראייה חדה, שמיעת קולות לא קיימים, הרגשת אושר עילאי וככה זה נמשך כל הלילה גם אחרי הזריחה..כשקמתי בבוקר קמתי עם תודעה טיפה שונה, אני יותר מחובר לרגשות שלי, החשיבה יותר צלולה ושמתי לב שכשאני מדבר עם אנשים קל יותר להתחבר אליהם.
    כמובן שאני רוצה לנסות שוב אבל הפעם באמת בגיל מאוחר יותר, אולי קצת לפני הצב"א או בזמן הצב"א.
    תודה לכל אלה שלמרות הגיל כן נתנו לי אינפורמציה שהייתי צריך ואת הכלים להתמודד עם הטריפ, באמת הייתי צריך את זה כי היו רגעים בטריפ שהתחלתי לחשוב על החיים בצורה לא שגרתית ויותר מדי מחשבות עמוקות אז ישר הזכרתי לעצמי שהכל בראש ויצאתי מזה :)
    בשורות טובות :cool:

#1 buddy, ‏15/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏15/12/14
    flox אוהב/ת את זה.
  2. thenewgrower

thenewgrower חבר חדש

לייקים:
    3
    מה זאת אומרת קצת לפני הצבא? בן כמה אתה?

ושמח לראות שנהנתה,גם אני מתכוון לנסות בחנוכה :)

3. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אחי סתם שתדע.. זה אסיד די חלש. קח את זה בחשבון שאתה עושה פעם הבאה.

4. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    בן כמה אתה? תן לי כמה טיפים אני רוצה לנסות פעם ראשונה :p

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    איזה הרגשה מגעילה אפשר להרגיש כשאתה רואה מישהו עושה את אותם טעויות שאתה עשית, ואין לך שום דבר לעשות בנידון.

6. HOFMAN 25

HOFMAN 25 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אחי:)
    2 דברים הכי חשובים שצריך לקחת בחשבון כשמנסים אסיד:
    1. המצב הנפשי שלך בעת הצריכה כלומר- בכל דבר בחיים הכל הוא עניין של גישה, אתה חייב להיות משוחרר ופתוח להשפעת הסם.
    2. הסביבה. אסיד הוא סם שמפגיש אותך עם הרובד הרוחני/רגשי/מנטלי שלך ולכן הייתי ממליץ לך להיות עם אנשים שאתה אוהב וסומך עליהם!
    לדעתי זה ה-סם, כי אם תרצה ותהיה מספיק מוכן להתעלות רוחנית-רגשית, הסם ייקח אותך להבנה ולגילוי עצמי שלא חלמת עליו..
    בהצלחה חבר!

7. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    נשמע יותר חלש מ150 מיקרון וכמו שאמרת כן אסיד נותן לך נקודת מבט שונה על החיים
    כשאני לקחתי פעם ראשונה זה גרם לי לחשוב על זה ש"הידרדרתי" לסמים וכל זה אבל תכלס כשאבר לא היה לי שום בעיה עם זה
    צריך לדעת להתמודד ואם לא שמים קצת טראנס ושוכחים מהכל... חחח

8. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אם הגעת למצב שאתה אומר שתנסה רק אחרי צבא זה כבר מראה שהפקת לקחים מזה. כך בחשבון שצריך להיות איש עם ראש על הכתפיים. עבודה, לימודים וכו" שאתה עושה מתוך בחירה ישמרו ויגנו עליך בעת טריפים. להבדיל הצבא לא תמיד תקופה מרתקת לכולם אני ממליץ בחום לא להתנסות בזה בזמן הצבא....

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!