1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הפקת שמן קנאביס לצורך טיפול בסרטן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ilangiz, ‏20/1/14.

1. ilangiz

ilangiz חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב,
    אישתי מתמודדת עם סרטן זמן רב. תרופות קונבנציונליות פשטו את הרגל.... מאתרים שונים, תגובות מפורומים שונים שאני נמצא בהם נראה ששמן ריק סימפסון שמופק מקנאביס יכול להיות יעיל ביותר.
    אם יש מישהו עם ניסיון בהפקת השמן, אשמח להיעזר. באתר הזה יש הוראות מפורטות וזה נראה פשוט אבל בכל זאת....
    לא בא לי לקחת את המנה החודשית של אישתי בפרחים ולהרוס אותה תוך כדי ניסיון לעשות שמן.
    תודה
    אילן

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אהלן אילן,
    ה"שמן" הוא למעשה מיצוי כל הטוב שבפרחים, ודרך ממשית לצרוך כמויות גדולות במיוחד של קנאביס, שכן מעט שמן מכינים מהרבה פרחים. במידה וזה מינון חודשי, משמע כמות יחסית קטנה שניתן לעשן/להכין מטעמים מהם, אין טעם בהכנת השמן.

אם בכל זאת חפצה נפשך במיצוי איכותי, הקפא אתנול, חומר צמחי (פרחים, עלים, גבעולים...) וצנצנת זכוכית. למחרת קסוס את החומר הצמחי היטב, והשקע באתנול כך שחצי צנצנת ריקה, סגור המכסה, נער היטב ושפוך מבעד לרשת מרווחת או בד אוורירי במיוחד לתוך כלי, עדיפות לזכוכית. לחזור על התהליך עם אותו החומר הצמחי ואתנול טרי עד שיוצא צלול, ככל שיידרש. את התמיסה שאספת יש לחמם במקום פתוח ומאוורר על גוף חימום חשמלי לטמפ' של 100 מעלות צלזיוס, עד תום הבעבוע, לאסוף התוצר ולאפשר להתקרר - המוצר המוגמר - rso. כל עוד הקפדת על הקפאה ראויה ונמנעת מחימום יתר בשלב המאוחר יותר, צפוי לקבל תוצר שמנוני, שקוף למחצה, בגוונים צהובים עד אדומים, בהתאם לחומר הצמחי. כאשר מבוצע כראוי, נושק השמן ל-100% קנאבינואידים. את השמן ניתן לעשן, לאדות או לאכול.

בהצלחה ורפואה שלמה.

3. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    החומר שיוצא ממסטל?

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הרבה יותר ממסטל מפרחים.

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כמו שעשן ישראלי אמר - מהכמות שמקבלים ממשרד הבריאות לא יהיה מספיק כדי לטפל בסרטן בדרך של ריק סימפסון, כנראה שתצטרך לקנות את ההפרש ברחוב או לגדל בעצמך
    זה מה שריק סימפסון אומר על הכמות (בתרגום של גוגל)

"
    פאונד אחד (454 גרם) של ניצני קנבוס יבש בדרך כלל יהיה לייצר כ -2 אונקיות (55-60 מיליליטר) של שמן בדרגה גבוהה. סכום זה של שמן ירפא סרטן החמור ביותר; האדם הממוצע יכול לבלוע את הסכום הזה בכשלושה חודשים. שמן זה הוא חזק מאוד ולכן יש להתחיל טיפול במינונים קטנים.טיפה של שמן כמחצית גודלו של גרגר אורז, פי שניים עד ארבע פעמים ביום הוא התחלה טובה. אחרי ארבעה או חמישה ימים, להתחיל להגדיל את המינון היומי שלך מאוד בהדרגה. ככל שהזמן עובר, הגוף בונה סובלנות לשמן ויותר ויותר ניתן לקחת. במקרים שבם אנשים נמצאים בהרבה כאב, אני ממליץ שהמינון שלהם יוגדל במהירות עד שהוא הורג את הכאב. שמן קנבוס באיכות גבוהה יפסיק כאב גם כאשר מורפיום הוא לא יעיל. ניתן ליישם את השמן לפציעות חיצוניות להקלה על כאב בדקות.
    "

קראתי בעוד מקום שב-90% מהמקרים שאנשים השתמשו בשמן לקח לגידול הסרטני בין שלושה לארבעה חודשים להעלם, ככה שאתה צריך לארגן לעצמך חצי קילו של גראס, ואיכותי, לא הגראס שמגיע מסיני מלא בזרעים, אבל גראס כמו הרפואי יעשה את העבודה.
    יש לך פה עוד מידע
    http://phoenixtears.ca/
    ופה סרטון איך להכין את השמן בכמויות יותר קטנות
    https://www.youtube.com/watch?v=0sGWxz0DMSI

אני רוצה להמנע מלהמליץ על דברים שקשורים לרפואה אבל אני מרגיש חייב לשתף בהרגשה האישית שלי וזה -
    שאולי אם אין לך את הכמות שתספיק כדי להפיק מספיק שמן בשביל 3 חודשים (60 מ"ל) אולי לא כדאי להתחיל "חצי טיפול" מהסיבה שאולי הסרטן "יפתח סבילות" לחומר,
    אחרי הכל אין על זה הרבה מחקרים, רק סיפורים ועדויות של אנשים שניסו בדרך של ריק וככה התרפאו לגמרי מהסרטן.

בכל אופן אני מאחל לך ולאישתך הרבה הרבה בריאות, כוח ובהצלחה.

6. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    קודם כל רפואה שלמה, חצי קילו זה באמת הרבה קנאביס. ההמלצה הכי טובה שיש לי במקום לקנות אצל הדילרים, היא לחשוב על גידול ביתי. אבל חשוב מאוד קיים סיכון שיקחו לה את הרישיון שלה.
    הסיכון הזה לא ממש שווה אם היא לא תבריא, אולי שווה לנסות לעבור לחצי שנה הקרובה לאמסטרדם ולצרוך שם את השמן. יכול להיות כדאי יותר.

7. ilangiz

ilangiz חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה לכל המגיבים, אני מעריך את תשומת הלב.
    עד למציאת פיתרון נשתמש בקנביס הרפואי עם 25% חומר פעיל ונקווה שיעזור במשהו.
    אם תשמעו על מישהו שמכין בבית אשמח לדעת ולצור קשר. יכול להיות שיש בזה בעיה חוקית ואז המכין לא ירצה להיחשף פה ויכול לשלוח מייל פרטי.
    בריאות לכולם
    אילן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!