1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדש פה :) מתכוון לגדל זן אוטומטי בגידול גרילה צריך עזרה .

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י shuee, ‏31/1/14.

1. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    אז ככה אני מתכוון לגדל את הזן Northen Lights Auto אני מתכוון לגדל אותו גידול גרילה בשדה .

הזרעים כבר בדרך ואני מקווה שהכל יגיע ולא יהיו בעיות הזמנתי מנירוונה .

השאלות שלי הם כאלה :

*בעייתי בשבילי לגדל את הצמח בבית אפילו לכמה ימים אני עדיין גר עם ההורים (אני לא קטין). והבנתי שבשלב הראשוני של ההנבטה הצמח צריך להתחיל את הגדילה מתחת פלורוסנט מפני שהוא מאוד פגיע ,
    אני רוצה לשתול אותו בשדה במקום נסתר ברגע שהזרע הונבט וייצא שורש קטן לבן - האם זה אפשרי ?

*איזה אדמה לקנות לצמח ? וכשאני שותל את הצמח בשדה כמה אדמה לשים לו ? לחפור בור ענק ולמלא אותו באדמה ? בור קטן אולי ? - איזה אדמה לקנות וכמה אדמה לשים בבור ומה גודל הבור הנדרש ?

*שמעתי שכדאי לתת לצמח דשנים ושזה יגדיל את הכמות הסופית של הפרחים - חיוני ואם כן איזה דשנים ?

*אני רוצה לעשות ייחורים הזמנתי רק 5 זרעים ואין לי כל חשק להסתכן בהזמנה נוספת , לפי הבנתי צריך הורמון השרשה למרות ששמעתי שאפשר להשתמש ברוק - חייבים הורמון השרה ?

*מים , בכמה מים אני אצרך להשקות את הצמח ? - כמה ליטר מים הצמח צריך בהשקיה כל יומיים ?

תודה רבה לכולם טיפים יתקבלו בברכה :)

#1 shuee, ‏31/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏31/1/14
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    צמח שנבט אפשר להעביר לכלי סופי, בין אם זה שדה או עציץ.
    אם זאת בעיה בשבילך לגדל בבית אפילו לכמה ימים, תשכח מיחורים. צמח האם צריך להיות בבית תחת משטר אור קבוע של 18/6.
    קשה מאוד לעשות יחור לצמח אוטומטי.
    כשעושים יחורים מומלץ להשתמש בהורמון השרשה. מגדיל מאוד את אחוזי ההצלחה של היחור להיקלט באדמה.

אם אתה שותל בשדה, אתה צריך לחפור בור כמה שיותר גדול (בערך כמו דלי גדול צבע). ממלא בתערובת שאתה מכין מראש שמכילה 1/3 קומפוסט עופות, 1/3 אדמה קנויה ממשתלה (כל תערובת מוכנה לשתילה ממשתלה) ו 1/3 מצע אינרטי (ורמיקוליט או פרליייט או קוקוס וכו').
    אם אתה מוסיף קומפוסט למצע, במרבית המקרים לא תצטרך לדשן יותר.

השקיה כל 3-4 ימים. בערך ליטר שניים של מים.

בהצלחה!

3. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    קודם כל רב תודות על התגובה המפורטת :)
    עד פה הכל מעולה ולפי התוכנית שלי...
    אבל איפה אני אשים 3 שקים של אדמה קומפוסט ומצע אינרטי (שאין לי בכלל מושג מה זה אשמח להסבר) ?
    לגבי אדמה אני יכול להשתמש באדמה חקלאית של שדה ? האדמה היא אדמת חמרה למיטב ידיעתי .
    כמה אמורים לעלות הקומפוסט האדמה והמצע האירנטי ? ובאיזה שקים זה מגיע ?
    אשמח אם תמליץ לי בידיוק מה לקנות אני עדיין מתלמד ואני מעדיף לא לעשות ניסויים מיותרים :)

האם אפשר להשתמש באותה התערובת פעמיים ? לאחר שאני קוצר את הפרחים הצמח מת . אפשר לשתול במקומו באותו המקום צמח חדש ?
    אגב שמעתי הרבה על הידרושופ . כדאי לרכוש שם ?

#3 shuee, ‏31/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏31/1/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!