1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טיול לאמסטרדם: איך למצוא טיסה והוסטל הכי זולים?

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י seiko, ‏30/7/16.

1. seiko

seiko חבר חדש

לייקים:
    0
    אני זוכר שפורסם שאיזי ג'ט מציע טיסות מאוד זולות זה עדיין תקף? אם לא, יש אפשריות דומות?
    ומבחינת הוסטל, מישהוא יודע על הוסטלים באמסטרדם במחירים זולים? אני לא צריך יותר ממיטה ולוקר (אין בעיה עם לינה משותפת)

2. Amegrow

Amegrow קנאביסט

לייקים:
    9
    Easyjet לרוב נותנת מחירים זולים יותר מהשאר אבל זה כמובן תלוי בכמה זמן מראש אתה מזמין. יש גם את transavia שהם גם לואו קוסט וגם טסים לאמסטרדם. פעם אחת מצאתי אצליהם מחיר יותר זול מאיזיג'ט. כמובן אל תשכח בחישוב את עלות המזוודה (אם אתה צריך), לדעתי, לכמה ימים, מספיק תיק של כבודת יד. יש גם אתר להשוואת מחירים travellist. הטיסות שם לרוב עם קונקשיין אבל לפעמים יוצאים מחירים יותר זולים.
    מבחינת ההוסטלים כנס לhotelscombined ושם תמצא מה שאתה צריך. אם אתה אומר מיטה ולוקר תוכל למצוא מחירים זולים.

3. seiko

seiko חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אני מתכנן לסוף ספטמבר יהיה מחיר טוב?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!