1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טינטון באוזניים

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י קרן א, ‏22/5/19.

1. קרן א

קרן א חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, יש פה מישהו שסובל מטינטון באוזניים והוציא רישיון לקנאביס רפואי?? אני סובלת מזה כבר חצי שנה, בקושי ישנה וזה מפריע מאוד בתפקוד חיי היום יום, מכירים או שמעתם על רופא אף אוזן גרון שמתמחה גם בקנאביס? אני מיואשת. אשמח לעזרה

2. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    קרן נראה לי שאת יכולה לבדוק איזה
    רופאי אף אוזן גרון שנמצאים ברפורמה החדשה
    אולי אצלם תצליחי להוציא רשיון

3. ניסו.מ

ניסו.מ חבר חדש

לייקים:
    0
    לקרן שלום,
    מצטער מאוד לשמוע על בעיית הטנטון. מנסיון עם אבי שסובל מכך בדרגות מאוד קשות כבר למעלה מ- 20 שנה, אני יודע שזה לא קל בלשון המעטה ומשבש לגמרי את חיי היומיום.

ברשותך, שאלה והמלצות:
    1. אשמח לשמוע מדוע הגעת למסקנה ששימוש בקנאביס יכול לעזור? האם זה על סמך נסיון שלך או של אחרים או מחקר שראית? אני שואל כי גם אני חשבתי על כך לעומק וחיפשתי מקורות מידע לכך אך טרם מצאתי ופחדתי סתם לנסות (אבי אדם מבוגר כבר).

2. ממליץ לנסות ולבדוק - אני מניח שכבר היית אצל רופא מומחה וקיבלת כדורי אגיסארק שמשפרים את זרימת הדם לאזור הראש (לחלק מחולי הטיניטוס זה עוזר מאוד ולחלק ממש פחות). אבי אומר גם שקרור הגוף מוריד את הרעש משמעותית (מקלחת במים פושרים-קרירים בעיקר של הראש ואפילו אמבט ממושך של הרגליים בגיגית עם מים פושרים-קרירים). פעם כשהיה גר באילת היה הולך לים וטובל ממושכות במים הקרים כולל הראש ואז היתה לו הקלה של 2-3 ימים.

3. המלצה - תעסיקי את עצמך כמה שאפשר בשעות היום ותשמרי על מצב רוח טוב. תשתדלי לקיים אורך חיים שבו תגיעי עייפה ומרוצה לשעות השינה. יש קשר ישיר בין עצבים מיותרים ומצב רוח לרמת הרעש. אני יודע שהזמן הקשה ביותר הוא בלילה כשהרעש מתגבר (אבי נעזר בכדורי שינה מחוסר ברירה וגם זה לא לגמרי עוזר כי מתרגלים אליהם).

בהצלחה ואשמח לתשובתך לגבי הקנאביס וטינטון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!