1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפ רפורט:סלוויה דיוינריום10X

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י thedude123, ‏28/4/17.

1. thedude123

thedude123 חבר חדש

לייקים:
    14
    טוב לצערי אני כותב את הדו"ח הזה כמה שנים אחרי שזה קרה... ככל ששזכור לי, מדובר באקסטראקט x10, ובין 2-3 ראשים בבאנג.

כמו שידוע, חזקת הטריפ מוחלט ע"י הכמות שצורכים ב-2-3 הדקות הראשונות. לכן מאוד התרכזתי לעשן כמה שיותר בהמשך הזמן הזה (כולל כמובן להחזיק את העשן בריאות לפחות 30 שניות כל פעם).

פתאום שמתי לב שהייתי מודע לשני גרסאות של ה-"אני". היה את ה-"אני החיצוני", שהיה שם בחדר מחזיק את הבאנג. אבל היה גם את ה-"אני הפנימי", שהיה במקום אחר לגמרי, עם כל מיני יצורים קטנים, שאמרו לי שאני יכול להגיד ל-אני השני שהגעתי כבר למקום הזה ואין צורך לעשן עוד :)

לא ממש זכור לי איך שהם היו נראים... לא משהו סטריאוטיפי של גמדים כמו שאנחנו מכירים מספרים. פשוט יצורים קטנים, יותר עניין של נוכחות, ובגלל הגודל שלהם (הים היו בהכרח יותר קטנים ממני) בחרתי בשם גמדים. אם אני מנסה עכשיו לזכור איך שהם היו נראים, זה כאילו שהם היו מין שקופים למחצה.

זה בעצם כל מה שאני יכול לזכור מהוויה הזאת.

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  2. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    תודה על השיתוף !
    זכור לי פעם אחת מטריפ של אסיד, שאני הולך ברחובב.. ואני מנסה להסביר לעצמי יעני מה הולך ומי מה מו וכל הדברים האלו..
    ואני פשוט נקרע ומתפוצץ מצחוק.. שאי אפשר לנצח יעני... את הדבר הזה... הכל כך פשוט.. שלפעמים אנו עושים ממנו דבר כזה מורכבב...

בכל אופן, סמים קשים זה בעיה.... :(

3. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    קלעת, אין מה להבין, אנחנו סתם מסבכים הכל, וכשמבינים את זה אז צוחקים צחוק גדול o_O

תודה על הריפורט, נשמע מעניין =]

vvasili ו-אמנות-הגידול אוהבים את זה.
  4. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
  5. thedude123

thedude123 חבר חדש

לייקים:
    14
    יופי תמיד שמח לשתף:)

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  6. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    פעם דפקתי סלביה באיזה בינין נתוש x 30

ירד גשם יצאתי לגשם והרגשתי שכל טיפה שפוגעת בי היא חודרת אותי, כאילו יורים עלי מסמרים מלמלה. וכשנכנסתי חזרה לבינין הרגשתי שאני מתפרק בגלל שיש בי מלא חורים נגעתי לאצמי בפנים והוא התפרק כמו לגו, התפרקו לי הפנים וישר אחרי זה כל הגוף, ואז ראיתי שבאמת הגוף שלי היה בנוי מלגו ציבעוני ששוכב על הריצפה בתיבזורת

וזה גם היה בערך לפני 10, 11 שנה

7. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    מי שרוצה להנות מסלביה, שיעשן בבית בחושך כימעט מוחלט רצוי בפעמים הראשונות לעשות סיישן אם חבר, אכרכך אפשר לתת סיישנים לבד ( יותר כיף)

8. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני במה שנראה לי כמו סוג של פלאשבק אחרי שיצאתי מהשירותים בבר אחרי זה אני דיברתי עם עצמי 15 דקות במראה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!