1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול כמה שאלות (לא פרסום יומן)

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י DrGreen, ‏26/4/14.

1. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    רציתי לשאול את הוותיקים שבתחום מה הם חושבים לגביי יומן גידול פה בפורום.

מצד אחד, אין כמו תיעוד הגידול! והאנשים פה מנוסים מאוד ורק יכולים לתרום ולשפר את הגידול, וכמובן שאפשר ממש להרגיש כאילו האנשים פה איתך בגידול הזה ועד ההצלחה!

אבל מצד שני, הגידול הוא לא חוקי, מה שהופך את פרסום היומן למפחיד, כי אין מישהו שרוצה להיתפס אחרי כל העבודה הקשה שהוא עשה...

מהניסיון שלכם מישהו פה נתפס דרך יומן גידול?
    שמעתי שיש דרכים בטוחות יותר לפרסם יומן גידול, אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי קצת יותר על דרכים אלו.

אני כרגע בגידול ראשון ואני רוצה להתחיל יומן גידול גם כי עזרה לא תזיק לי וגם כדי לתעד את הגידול הבעיה זה שאני קצת מפחד, מה אתם אומרים?!

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    שלום DrGreen. לפי מה שידוע לי אף אחד לא נתפס דרך יומן הגידול.
    דבר ראשון זה לא לספר לאף אחד מהקרובים אליך בחייך הפרטיים על הגידול! זה אמצעי הזהירות הראשון והיעיל ביותר שאתה צריך לדעת.
    אתה יכול תמיד להשתמש בדפדפן TOR בשביל הגלישה בפורום והפרסום יומן גידול ,
    כשאתה מפרסם תמונות אל תראה פרטים על החדר/מקום שאתה נמצא בו שום דבר מזהה...
    כשאתה מעלה את התמונות כנס למאפיינים , קליק ימני ,לאחר מכן לDetails ->למטה remove properties and personal info -> ואז תבחר שם אחד מהאופציות או למחוק מהקובץ תמונה ספיציפי או ליצור קובץ תמונה חדש עם מידע מחוק .

מוזמן לקרוא בכתבה הבא עוד :
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2011/11/מדריך-להתחמקות-מתמנונים/

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!